پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۲۱۶
تاریخ انتشار: ۲۳ آذر ۱۳۹۵ - ۱۵:۴۶
سرپرست پليس اگاهي مازندران خبر داد:
سرپرست پليس اگاهي مازندران از دستگيري سارق دوچرخه با 39 فقره سرقت در شهرستان ساري خبر داد .
دستگيري سارق دوچرخه با 39 فقره سرقت در ساري

به گزارش آوای خزر ،"سرهنگ عبدالله رضواني" در تشريح اين خبر، گفت :درپي وقوع چندين فقره سرقت دوچرخه و اموال داخل خودرو از پارکينگ چندين آپارتمان در برخي از محله هاي شهرستان ساري و شهرستان هاي همجوار ، موضوع به طور ويژه در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان قرار گرفت .

سرهنگ رضواني، افزود : با تشکيل اکيپي از ماموران ادارات عمليات ويژه و اطلاعات جنايي پليس آگاهي استان ، ماموران با بررسي هاي همه جانبه موفق به شناسائي متهم شدند .

رضواني، خاطر نشان کرد : در ادامه تحقيقات پليسي ، ضمن هماهنگي با مرجع قضائي متهم به نام "شهرام" 43 ساله در عملياتي ضربتي دستگير شد .

به گفته سرهنگ رضواني، در بازديد از مخفيگاه اين متهم که داراي سابقه کيفري نيز بوده 67 قلم اموال سرقتي شامل ؛ 31 دستگاه دوچرخه ،دو دستگاه دريل برقي، 3دستگاه جارو برقي،3دستگاه رايانه و لپ تاب، 15 قلم لوازم داخل خودرو و 13 عدد اسناد و مدارک سرقتي کشف شد .

وي در ادامه، اظهار داشت :متهم در بازجوئي هاي به عمل آمده و تحقيقات پليسي تاکنون به 39 فقره سرقت در شهرستان ساري و شهرهاي همجوار اعتراف کرد .

سرپرست پليس آگاهي مازندران در خاتمه، گفت : متهم پس از تشکيل پرونده به مرجع قضائي معرفي و تحقيقات پليس در اين زمينه همچنان ادامه دارد .


مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد