پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۴۴۳
تاریخ انتشار: ۲۶ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۱:۴۳
فرماندار ساری عنوان کرد
فرماندار ساری گفت: سایت آوای خزر خود را کمتر درگیر مسائل حاشیه‌ای کرده و آنچه که انصاف است را همراه با احترام و نقدهای دلسوزانه درباره مسائل کشوری و استان ارائه می‌دهد.
رعایت شاخصه احترام و انصاف در سایت «آوای خزر»

احمد حسین‌زادگان امروز در حاشیه بازدید از دومین نمایشگاه مطبوعات مازندران در گفتگو با خبرنگار آوای خزر، با بیان اینکه نمایشگاه امسال دارای جذابیت است، اظهار داشت: تنوع نشریات مازندران قابل تحسین است، علیرغم اینکه محدودیتهای مالی نشریات در این استان خیلی زیاد و سخت است و با یارانه‌های محدودی که دولت به نشریات می‌دهد از نظر فضای رسانه‌ای نیز فضای ایده‌آل و مطلوبی نداریم اما نشریات زیادی به نشریات استان اضافه شده است.

وی افزود: رسانههای زیادی را در فضای مجازی و مکتوب دیدیم و در مجموع رضایتمندی نسبی و شادابی و نشاط را در بین گردانندگان رسانه‌ای مشاهده کردیم.

فرماندار ساری با اشاره به اینکه اخبار پایگاه خبری تحلیلی آوای خزر را رصد می‌کند، گفت: این مجموعه خود را کمتر درگیر مسائل حاشیه‌ای کرده و آنچه که انصاف است را همراه با احترام و نقدهای دلسوزانه و خالصانه درباره مسائل کشوری و استان ارائه می‌دهد.

حسین‌زادگان ضمن قدردانی از دست‌اندرکاران پایگاه خبری تحلیلی آوای خزر، اظهار داشت: این سایت خبری جزو رسانه‌هایی است که در درازمدت ماندگار و مانا می‌شود، زیرا کمتر دچار التهابات مقطعی و تکانه‌های زمانی شده و مسئولیت‌پذیر است.

وی در پایان بار دیگر اظهار داشت: سایت آوای خزر را رصد میکنم؛ هم نخبگان را مورد هدف قرار می‌دهد و هم رسانه‌ای است که وقتی توده مردم به آن مراجعه کنند، می‌توانند خواسته‌های خود را در آن ببیند.

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد