پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۴۴۵
تاریخ انتشار: ۲۷ بهمن ۱۳۹۵ - ۰۰:۰۷
رئیس ستاد دهه غدیر:
رئیس ستاد دهه غدیر گفت: رسانه‌ها با در نظر گرفتن خدا و حقایق موجود و در نظر گرفتن همه جوانب قلم بزنند و از راه و رسالتی که دارند خارج نشوند.
رسانه‌ها با در نظر گرفتن خدا قلم بزنند

حجت‌الاسلام محمود نظری در حاشیه نخستین روز از دومین نمایشگاه مطبوعات مازندران در گفتگو با خبرنگار آوای خزر اظهار داشت: نمایشگاه خوبی است و رسانه‌ها تلاش کردند تا عملکرد و آثار خود را ارائه دهند و خود را معرفی کنند.

وی افزود: برخی از رسانه ها مطالب فرهنگی خوبی ارائه دادند ولی باید بهتر باشد، باید تنوع خبری که با موضوع روز سنخیت دارد بیشتر شود.

رئیس ستاد دهه غدیر با بیان اینکه درباره مسئله غدیر و انتظار موعود کم کار می‌شود، افزود: اما با این شرایط، تأکید ما این است که آنچه کار می‌شود باید خوب کار شود.

حجت‌الاسلام نظری خادم‌الشریعه گفت: لازم است که قرائن انتظار را برای مردم بگوییم، هر چه درباره انتظار و عصر انتظار صحبت و کار شود، باز هم کم است، درباره غدیر نیز همینگونه است و هر چه درباره غدیر آگاهی بدهیم و کار کنیم باز هم جای تلاش دارد.

وی در پایان اظهار داشت: رسانه‌ها با در نظر گرفتن خدا و حقایق موجود و در نظر گرفتن همه جوانب قلم بزنند و از راه و رسالتی که دارند خارج نشوند.

انتهای پیام/ 1001

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد