پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۴۵۳
تاریخ انتشار: ۲۸ بهمن ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۵
مدیرکل ثبت احوال مازندران اعلام کرد
مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت: آمار ازدواج در مازندران در 10 ماهه سالجاری نسبت به مشابه سال گذشته، حدود 3 درصد کاهش یافت.
کاهش 3 درصدی ازدواج در مازندران

علی رجبی روز پنجشنبه در حاشیه دومین جشنواره مطبوعات مازندران که در سالن سلمان هراتی ساری برگزار شد، اظهار داشت: رسانه ها زبان گویای مردم هستند و دیدگاه مردم را منعکس می‌کنند تا ما مسئولان در جهت رفع مشکلات برآئیم.

وی درباره وضعیت دارندگان کارت ملی در مازندران بیان کرد: واجدین شرایط کارت ملی در استان 2 میلیون و 440 هزار نفر است که 49 درصد آنها یا ثبت نام یا کارت خود را دریافت کردند و 580 هزار نفر کارت خود را تحویل گرفتند.

مدیرکل ثبت احوال مازندران گفت: در سالجاری 145هزار جلد تعویض شناسنامه از سنتی به مکانیزه داشتیم، از تمام کسانی که شناسنامه آنها مفقود شده میخواهیم برای تعویض شناسنامه خود به نزدیکترین مرکز ثبت احوال مراجعه و طی 24 ساعت شناسنامه جدید را تحویل بگیرند زیرا تا یکی دو هفته قبل از انتخابات، تعویض شناسنامه کمتر اتفاق می‌افتد.

رجبی درباره اینکه چند درصد آمار فوتی‌ها در زمان مقرر ثبت می‌شوند، گفت: 99.6 درصد ثبت‌ها در زمان مقرر انجام می‌شود.

وی در پایان گفت: در 10 ماهه سالجاری، میزان طلاق نسبت به 10 ماهه سال قبل کاهش یافته و در همین مدت، آمار ازدواج نیز حدود 3 درصد کاهش یافت.

انتهای پیام/ 1001

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد