پوشش همگانی سلامت برای همه و در همه جا      آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۸۴۶
تاریخ انتشار: ۱۰ خرداد ۱۳۹۶ - ۰۰:۴۱
فرمانده انتظامی استان مازندران خبر داد:
فرمانده انتظامی استان از انهدام باند 6 نفره سارقان منزل و کشف بیش از چهار میلیارد و 500 میلیون ریالی طلاهای مسروقه در شهرستان ساری خبر داد.

به گزارش آوای خزر از ساری، سردار"سید محمود میرفیضی" با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع سرقت منزلی در شهرستان ساری و سرقت بیش از چهار میلیارد و 500 میلیون ریال طلاجات و جواهرآلات یکی از شهروندان از سوی سارق یا سارقان، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گرفت.

وی تصریح کرد: کارآگاهان و کارشناسان پلیس آگاهی با حضور در محل وقوع سرقت ضمن بررسی میدانی صحنه جرم با انجام تحقیقات از مالباخته با استفاده از روش های علمی کشف جرم، یکی از سارقان حرفه ای منزل اهل و ساکن یکی از استان های جنوب غرب کشور را شناسایی کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: ماموران پلیس آگاهی با تشکیل تیم ویژه ضمن شناسایی مخفیگاه این متهم وی را به همراه دو همدست دیگرش که یکی از آنان زنی 46 ساله بود در شهرستان های بهشهر و ساری دستگير کردند.

سردار میرفیضی اظهار داشت : متهمان در تحقیقات وبازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی با همکاری فردی دیگر اقرار کردند.

وی از شناسایی و دستگیری همدست متهمان به همراه دو مالخر در استان تهران و البرز خبر داد و افزود: طي دو مرحله بیش از 185 میلیون ریال وجه نقد حاصل از فروش طلاهای مسروقه از متهمان کشف شد.

سردار میرفیضی با اشاره به اینکه سارقان طلاهای مسروقه را به یک زن ساکن یکی از کشورهای همسایه فروخته اند، افزود: با انجام اقدامات پلیسی طلاهای مسروقه مسترد و تحويل مالباخته شد.

فرمانده انتظامی استان مازندران در پایان از تشکیل پرونده برای متهمان و تحویل آنان به مرجع قضائی خبر داد و افزود: متهمان با قرار صادره روانه زندان شدند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
* کد امنیتی:
Chaptcha
حروفي را كه در تصوير مي‌بينيد عينا در فيلد مقابلش وارد كنيد