آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۵۰۸
تاریخ انتشار: ۰۹ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۴:۱۸
فرماندار نکا:
فرماندار نکا گفت: بعضی از کارشناسان دستگاهها بر سر راه خدمت‌رسانی مانع ایجاد می کنند، توسعه و پیشرفت زمانی رخ می دهد که بروکراسی های اداری را حذف کنیم.

حذف بروکراسی‌های اداری سبب پیشرفت می‌شود

به گزارش آوای خزر از نکا، جعفر احمدی صبح امروز در جلسه شورای اداری  نکا اظهار داشت: نوروز را در پیش داریم می طلبد همه دستگاه ها و ارگان ها به این مسئله توجه ویژه ای داشته باشند.

وی افزود: برنامه ریزی مناسبی برای هفته منابع طبیعی و روز درختکاری با همکاری منابع طبیعی در جهت کاشت درخت و احیای فضای سبز انجام شود.

فرماندار نکا با اشاره به اعزام دانش آموزان و دانشجویان به اردوهای راهیان نور گفت: راهیان نور، انتقال ارزشهای دفاع مقدس به قشر جوان است و بایستی همه دستگاههای اجرایی بواسطه اهمیت موضوع همکاری کنند چرا که دشمنان به هیئت های مذهبی و اردوهای راهیان نور حساسیت ویژه ای دارند و  هجمه های زیادی وارد می کنند.

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود اظهار داشت: از هفته های آخر اسفند با توجه به گردشگرپذیر بودن استان شاهد حضور مسافران عزیز در شهرستان خواهیم بود که همه دستگاه ها باید برای خدمت رسانی  به جد تلاش کنند.

وی با بیان اینکه همه مدیران موظفیم فعالیتهای موثری را بدون گرایش به بخشی‌نگری انجام بدهیم، خاطرنشان کرد: باید کلان‌نگر باشیم و رشد و توسعه اقتصادی را مردم‌محور بدانیم، برای خدمت رسانی باید ید واحده باشیم همانطور که مردم عزیزمان با همه مشکلات در پاسخ به دشمنان  در راهپیمایی 22 بهمن باشکوه هرچه تمامتر شرکت کردند.

نماینده عالی دولت در نکا با تاکید بر اینکه برای توسعه شهرستان همه باید کمک کنند، افزود: متاسفانه بعضی از کارشناسان دستگاهها بر سر راه خدمت‌رسانی مانع ایجاد می کنند، توسعه و پیشرفت زمانی رخ می دهد که بروکراسی های اداری را حذف کنیم.

احمدی با اعلام اینکه در اغتشاشات اخیر خوشبختانه در شهرستان نکا موردی نداشتیم، تصریح کرد: ما نمی گوییم مردم ما مشکلات اقتصادی ندارند اما انتقادات نباید از مسیر قانونی خارج شود، شک نداریم که عوامل بیگانه با هدف ایجاد موج و تخریب ارکان نظام پشت این اغتشاشات بودند.

وی در پایان ضمن ارائه گزارش عملکرد دستگاهها، از مدیران دستگاهها قدردانی کرد و از شهرداری نکا به خاطر اقدامات خوبی که انجام داده است،  به طور ویژه نام برد.

انتهای پیام/ 1000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار