آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۵۱۶
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۸
شهردار نکا اعلام کرد
شهردار نکا گفت: تا پایان سالجاری 50 هزار اصله نهال در نکا کاشته می شود و به همین میزان نیز در سال 97 در نقاط مختلف این شهر نهالکاری خواهیم داشت.
مهدی احمدی در گفتگو با خبرنگار آوای خزر در نکا اظهار داشت: تفاهمنامه ای را با اداره راهداری نکا جهت درختکاری در دو طرف مسیر جامخانه تا چاله پل را برقرار کردیم و بلوار میانی این مسیر نیز در آینده درختکاری خواهد شد.

وی از شهروندان نکایی خواست تا در حفظ و نگهداری فضای سبز کمک کنند و این نوید را داد که اگر هر شهروندی به جای سبزه عید در سفره هفت سین، یک نهال پرورش دهد و پس از نوروز آن را تحویل شهرداری بدهد، مشمول تخفیف عوارض می شود.

شهردار نکا با اشاره به برگزاری برنامه روز درختکاری در مسکن مهر نکا گفت: این منطقه، در موارد بسیاری از خدمات شهری محروم بوده و به همین دلیل در سالجاری مراسم روز درختکاری را از همین مکان آغاز کردیم که فاز نخست آن اجرا شده و قطعا فاز بعدی را تا تکمیل پروژه ادامه می دهیم.

احمدی از آغاز پروژه مبلمان شهری در خیابان علمیه گفت و اینکه پس از این پروژه به خیابان نواب و راه آهن خواهند رفت و درختکاری، پیاده رو سازی و نورپردازی را انجام خواهند داد.

وی در پایان گفت: تا پایان سال 96، حداقل 50 هزار اصله نهال در شهر نکا کاشته می شود و در سال 97 نیز به همین تعداد، کاشت نهال خواهیم داشت.

انتهای پیام/1000
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار