آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۵۱۸
تاریخ انتشار: ۱۷ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۱:۰۶
مدیرعامل بانک رسالت اعلام کرد
مدیرعامل بانک رسالت اعلام کرد که تا پایان سال 1400، بانک رسالت هیچ شعبه ای در کشور نخواهد داشت و فعالیتهای آن بدون شعبه خواهد بود.
حذف شعبه های بانک رسالت تا 1400

به گزارش آوای خزر از ساری، محمدحسین حسین زاده صبح امروز در جلسه اقتصاد مقاومتی که در استانداری مازندران برگزار شد، اظهار داشت: یکی از مشکلات در بخش اقتصادی به فرهنگ بازمی گردد، فکر می کنیم که همه کارها به عهده دولت است در حالیکه بهبود فضای کسب و کار وظیفه دولت است و جز این نباید از دولت بخواهیم، دومین چیز این است که فکر می کنیم کارها حتما باید با تزریق و پمپاژ پول انجام شود و این خود، یک فرهنگ غلط است.

وی افزود: بانکهای کشور تخصصی نیستند، ما(بانک رسالت) فقط متخصص قرض الحسنه و کسب و کارهای خرد هستیم که تصمیم داریم به مرور زمان شعبه های خود را حذف کنیم، تعداد شعبه ها از 283 مورد بوده و اکنون به 227 شعبه رسیده و در 1400 هیچ شعبه ای از بانک رسالت در کشور نخواهیم داشت.

مدیرعامل بانک رسالت گفت: پایلوت حذف فعالیتهای بانکی بدون شعبه در بانکهای رسالت مازندران، در روستای دادوکلا ساری است.

حسین زاده بیان کرد: موفقیت اقتصادی در کشورهای توسعه یافته به جهت تامین منابع و رونق کسب و کارهای خرد است. 

وی اظهار داشت: امروز پرداخت یارانه به اقتصاد پایدار کمک نمی کند و کشور نیز در این موضوع مانده است، یک چیزی پرداخت کرده و نمی تواند آن را جمع کند و ندهد.

مدیرعامل بانک رسالت در پایان گفت: در کشورهای پیشرفته شهرهای بزرگ مصرفی و شهرهای کوچک، تولیدکننده هستند، اما اکنون حتی در برخی روستاها نیز شاهد خرید اقلام مصرفی مانند نان و تخم مرغ توسط روستاییان هستیم و این رویه باید تغییر کند.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار