آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۰ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۷:۳۵
استاندار مازندران در جلسه شورای اداری:
استاندار مازندران گفت: زیبایی جمهوری اسلامی را باید در برخورد با ارباب رجوع نشان بدهیم، باید خیلی زود با این نوع پاسخگویی که فرهنگ شده و ارباب رجوع را سر می دوانیم، خداحافظی کنیم.
به گزارش آوای خزر از ساری، محمد اسلامی در چهاردهمین جلسه شورای اداری مازندران اظهار داشت: سال 97 باید به سال تعیین تکلیف پروژه های نیمه تمام اختصاص یابد.

وی افزود: باید به برون رفت از دیوانسالاری اداری کمک کنیم، زیرساختهای ارتباطات و فناوری اطلاعات خوبی را در استان داریم و باید مرکز دیتای استان راه اندازی شود تا زمان صدور استعلامات و صدور مجوز با هدف بالا بردن راندمان اداری به حداکثر 48 روز برسد.

استاندار مازندران گفت: مرکز آموزش فنی و حرفه ای مازندران ظرفیت مهمی است، نیروی تحصیلکرده صرفنظر از اینکه چه سطحی را گذرانده می تواند از آموزشهای مهارتی که یک ضرورت است، استفاده کند.
 
اسلامی بیان کرد: سامانه "روستا کالا" نیز تصمیم خوبی است و در رساندن صنایع دستی، کشاورزی و دامی می توان از این سامانه اقدام کرد، بستر و زمینه ICT فراهم است و در طراحی، پشتیبانی و خلق محصول می توانند از سامانه استفاده کنند.

نماینده عالی دولت در مازندران خطاب به مسوولان گفت: به کار مردم رسیدگی کنید، وقتی استاندار دستور می دهد باید رعایت کنید، چرا اجازه می دهید کارمندان شما هر طور که می خواهند با ارباب رجوع برخورد کنند؟ تهدیدات تند با مردم زیبنده نیست.

وی ادامه داد: اگر مراجعه کننده لحن بدی دارد، ما که نباید زود از کوره بیرون برویم، ضریب تحمل خود را افرایش بدهیم، ما کارمند دولت هستیم و باید به مردم خدمت بدهیم، این میز خدمتی که از آن صحبت می شود؛ یکی از تاکیدات آن همین است که حقوق شهروندان را رعایت و به ارباب رجوع پاسخ بدهیم.

استاندار مازندران بیان کرد: بالاخره یک فردی باید مباشر کار مردم باشد، زیبایی جمهوری اسلامی را باید در برخورد با ارباب رجوع نشان بدهیم، باید خیلی زود با این نوع پاسخگویی که فرهنگ شده و ارباب رجوع را سر می دوانیم، خداحافظی کنیم.

اسلامی گفت: ادارات در آستانه سال جدید، خانه تکانی را تنها در منزل خود نبینید و خانه تکانی در ادارات خود را دریابند!

وی در پایان دو توصیه مهم به مدیران کل و فرمانداران استان داشت؛ یکی اینکه بدهی شرکت توزیع برق را بپردازند، دوم اینکه هیچ دستگاه و سازمان دولتی حق ندارد از سازمان و اداره دیگری شکایت کند، شکایات سازمانها و نهادها در سطح استان باید به استانداری گزارش شود.

انتهای پیام/ 1354نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار