آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۶۹۴
تاریخ انتشار: ۲۰ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۰
معاون عمرانی استاندار مازندران:
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: رویکرد مجمع خیران با نگاه خیرخواهانه بوده و به همین دلیل نیز مانا است.
رویکرد خیرخواهانه مجمع خیران سبب مانایی آن شده است

به گزارش آوای خزر از ساری، علی نبییان پیش از ظهر امروز در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز مازندران با تبریک بیستمین سالگرد تأسیس مجموعه بزرگ خیران مدرسه‌ساز اظهار داشت: آموزش و پرورش متعلق به یک طیف و گروه خاص نیست بلکه متعلق به همه است و خدمات شما به همه مردم است لذا یک اقدام ارزشمندی را در حال رقم زدن هستید که با دستان شما در لحظاتی شکل می‌گیرد که آن درختی که به میوه می‌رسد را لمس می کنید.

وی افزود: شاید در سال 77 که تعدادی از خیران در کنار بارگاه امام رضا(ع) جمع شدند تا یک اتفاق زیبا را برای فرزندان این نظام رقم بزنند؛ آن روز فکر نمی‌کردند ثمرات این اقدام را همه مردم در سنوات بعدی و امروز که بیستمین سال است را ببینند.

معاون عمرانی استاندار مازندران با بیان اینکه رویکرد مجمع خیران با نگاه خیرخواهانه بوده و به همین دلیل نیز مانا است، اظهار داشت: اعتلای نظام و کشور ایران از این طریق میسر شده است، توان مالی خیلی‌ها از شما خیران بیشتر است اما آیا همه آنها می‌توانند در این راه گام بردارند؟ شما انتخاب شدید تا مشکلی از مشکلات مردم را حل کنید و اقدامات شما تا مادام‌العمر ثبت و ضبط می‌شود.

نبییان ادامه داد: افرادی چون داراب و نوشیروانی و شهسوارانی متعلق به مردم ایران و مازندران هستند و شما خیران کار بسیار ارزشمندی را انجام می‌دهید، این گامهای ارزشمند شما نتنها در دفتر حضرت حق ثبت می‌شود بلکه مسئولان و خادمان شما، این اقدامات را ارج می‌نهند.

وی در پایان بار دیگر از خدمات ارزشمند خیران قدردانی کرد و یاد خیرانی که در بین ما نیستند را گرامی داشت.

انتهای پیام/ 1354

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار