آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۶۹۶
تاریخ انتشار: ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۸
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران:
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران گفت: موفقیت‌های خود را مدیون خدمات ارزشمند خیران بزرگوار و 39 هزار پرسنل فرهنگی در استان هستیم.
موفقیت‌های خود را مدیون خیران و 39 هزار پرسنل فرهنگی هستیم

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، عسکری نیکزاد روز گذشته در بیستمین جشنواره خیرین مدرسه‌ساز استان مازندران که در اردوگاه دانش‌آموزی بادله برگزار شد اظهار داشت: دولت برای ساخت و ساز و تجهیز مدارس از منابع مالی کافی برخوردار نیست و محدودیت‌هایی دارد اما دستان پرمهر خیرین به کمک می‌آید تا این مهم انجام شود.

وی افزود: خیران مدرسه‌ساز مازندران در نوزدهمین جشنواره خیران مدرسه‌ساز استان 23 میلیارد تومان کمک نقدی و غیرنقدی را متعهد شده بودند که تاکنون 14 میلیارد تومان (65درصد) آن را تأمین کردند که جای قدردانی دارد.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران با اشاره به اینکه 1400 خیر مدرسه‌ساز در استان داریم، گفت: از این تعداد، 201 نفر خانم هستند.

نیکزاد در پایان با بیان اینکه کار در آموزش و پرورش مشارکتی است، اظهار داشت: موفقیت‌های خود را مدیون خیران و 39 هزار پرسنل آموزش و پرورش در سراسر مازندران هستیم.

به گزارش آوای خزر، مجمع خیران مدرسه‌ساز مازندران از سال 1377 کار خود را با کمتر از 100 عضو آغاز کرده است و اکنون این تعداد به 14 برابر رسیده است.

عسکری نیکزاد

انتهای پیام/1001
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار