آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۸۴۲
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۳
رییس پلیس آگاهی مازندران خبر داد
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران از شناسایی و دستگیری یک زن سارق در نکا و اعترافش به 23 فقره سرقت خبر داد.
دستگیری سارق زن با 23 فقره سرقت در نکا

به گزارش آوای خزر از ساری به نقل از سایت پلیس، سرهنگ ذبیح الله پهلوانی اظهار داشت: در پي وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصي و ساختمان نيمه کاره در سطح شهرستان نکا که موجب ايجاد نارضايتي در بين شهروندان شده ، موضوع به طور ویژه در دستور کار پلیس آگاهی شهرستان نکا قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی، کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان نکا موفق شدند، زنی سارق به نام ز- ب را شناسايي و در عملیاتی ضربتی این فرد را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران با اشاره به کشف مقاديري اموال مسروقه از مخفیگاه این زن، افزود: متهمه در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بیش از 23 فقره سرقت از اماکن خصوصي و ساختمان هاي نيمه کاره با همکاری دو همدسش اعتراف کرد.

سرهنگ پهلوانی با اشاره به اینکه یکی از همدستان این سارق شناسایی و دستگیر شد، افزود: متهمان که معتاد به موادمخدر بوده در تحقیقات پلیس عنوان داشتند پس از مصرف موادمخدر به سرقت از اماکن خصوصی و ساختمان های نیمه کاره اقدام می کردند.

رئیس پلیس آگاهی مازندران از شناسایی برخی مالباختگان در این پرونده خبر داد و افزود: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار مناسب روانه زندان شدند.

انتهای پیام/ 1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار