آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۸۴۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۲
پيام استاندار مازندران به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار
محمد اسلامي استاندار مازندران با صدور پيامي 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و جهادگران عرصه دانايي و آگاهي تبريك گفت.
به گزارش آوای خزر،مهندس اسلامي استاندار مازندران با صدور پيامي 17 مرداد روز خبرنگار را به خبرنگاران و جهادگران عرصه دانايي و آگاهي تبريك گفت و تاكيد كرد : استان مازندران ،ديار علويان براي رسيدن به رشد و توسعه پايدار به قلم خبرنگاران پويا و سرزنده و خداترس و آگاه نيازمند است.

متن پيام مهندس محمد اسلامي استاندار مازندران بدين شرح است

ن وَالْقَلَمِ وَمَا یَسْطُرُونَ

هفدهم مرداد كه با شهادت محمود صارمی، خبرنگار متعهد و بصير خبرگزاری جمهوری اسلامی به دست گروهک تروریستی طالبان به عنوان روز خبرنگار نام گذاری شده است فرصت مغتنم و ارزشمندي براي تجليل و تكريم اصحاب رسانه و پرچمداران حق گويي و حق جويي و سفيران اميد و آگاهي است .

حقيقتا امروز كه استكبار جهاني با پروپاگانداي رسانه اي به جنگ فرهنگي و اقتصادي با ما آمده است اين قلم افسران و سربازان هوشمند و فداكار جنگ نرم است كه مي تواند در اين كارزار و نبرد رسانه اي بيانگر حقانيت و مظلوميت انقلاب اسلامي و مردم فداكار ايران اسلامي باشد .

رسالت خطير خبرنگاران به عنوان چشم بينا و زبان گوياي مردم، پرتو افشان مسير توسعه و تعالي جامعه است و استان مازندران به عنوان ديار علويان براي رسيدن به رشد و توسعه پايدار به قلم خبرنگاران پويا و سرزنده و خداترس و آگاه نيازمند است.

اميدوارم خبرنگاران عزيز و پرتلاش و خستگي ناپذير با نگاه نقاد و موشكافانه و با جوهر صداقت و عدالت با اطلاع رساني صادقانه و شفاف در چهلمين سال پيروزي انقلاب اسلامي زمينه تقويت اعتماد و اميد را در جامعه فراهم نموده و پرچمدار تعهد و وظيفه شناسي باشند .

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره  شهدای والا مقام عرصه رسانه و خبر بویژه شهید محمود صارمی، روز خبرنگار را به همه مجاهدان و تلاشگران دلسوز و فرهنگ ساز ديار علويان مازندران سرافراز تبریک و تهنيت عرض نموده  و از درگاه خداوند بزرگ كه به قلم و آنچه كه مي نويسد قسم ياد ميكند سلامتي ، تندرستي و موفقيت روزافزون همه دست اندرکاران این حرفه حساس و تاثیر گذار را آرزومندم.

محمد اسلامي ، استاندار مازندران
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار