آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۰۵۲
تاریخ انتشار: ۱۴ آبان ۱۳۹۷ - ۰۷:۳۳
سرپرست استانداری مازندران:
سرپرست استانداری مازندران گفت: دستگاه‌های اجرایی مرتبط، مناطق بحران‌خیز استان را شناسایی و راهکارها و طرحهای توجیهی خود را برای ساماندهی این مناطق اعلام کنند.

دستگاه‌های اجرایی مناطق بحران‌خیز را شناسایی کنند

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، احمد حسین‌زادگان روز گذشته در نشست شورای معادنبا اشاره به سیل اخیر و خسارتهایی که سبب برهم زدن آرامش و امنیت رفاهی مردم شده است، اظهار داشت: ساماندهی بستر و حریم رودخانه‌ها و ایمن‌سازی محل رفت و آمد مردم برای پیشگیری از خسارتهای مالی و جانی بویژه در زمان سیل، از ضروریات است.

وی با بیان اینکه در مازندران 7 هزار کیلومتر رودخانه داریم که 500 کیلومتر آن از مناطق شهری عبور می‌کند، تصریح کرد: ساخت و سازهای بی‌رویه و بعضا بدون مجوز در حاشیه رودخانه ها منجر به خسارتهای زیادی شده است که هرازگاهی با وقوع طوفان و سیلاب شاهد هستیم.

سرپرست استانداری مازندران از دستگاههای اجرایی مرتبط خواست تا مناطق بحران‌خیز استان را شناسایی و راهکارها و طرحهای توجیهی خود را برای ساماندهی این مناطق اعلام کنند.

حسین‌زادگان تاکید کرد: سیل غرب مازندران باوجود آمادگی‌هایی که وجود داشت اما خسارتهای زیادی به بار آورد، همه اینها نیاز به بودجه دارد، باید اقدامات اساسی و زیربنایی برای عدم تکرار خسارتها انجام شود.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار