آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۰۷۸
تاریخ انتشار: ۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۷
شاعری در گفتگو با آوای خزر:
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس شورای اسلامی و نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه با بیان اینکه ثبات مدیران بومی بیشتر از گزینه‌های غیربومی است، گفت: استاندار بومی را به استاندار غیربومی ترجیح می دهم البته اصل مهم و اساسی بنده در انتخاب استاندار شایسته سالاری است.

ثبات مدیران بومی بیشتر از گزینه‌های غیربومی است/ وزارت کشور به خواست مردم مازندران توجه کند

علی محمد شاعری امروز در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار آوای خزر درباره اینکه گزینه مورد نظر استانداری مازندران بومی باشد یا غیربومی، اظهار داشت: افراد بومی انگیزه و شناخت بیشتر و همچنین تعلق خاطر بهتری به استان دارند و ظرفیت ها، چالش ها و چشم انداز توسعه را بهتر می‌شناسند، با گروه ها و نهادهای اجتماعی و سیاسی تعامل بهتری می توانند برقرار کنند و در جهت رفع مشکلات اصلی استان که مشکلات اقتصادی زیست محیطی و بیکاری جوانان است می توانند تصمیمات بهتری بگیرند.

وی افزود: ثبات مدیران بومی در مقایسه با گزینه های غیربومی بیشتر است و مثال بارز آن هم آقای دکتر ربیع فلاح استاندار قبلی مازندران است که 4 سال در استان ماند و با برنامه ریزی توانست یک ثبات نسبی را ایجاد کند از طرف دیگر گزینه های غیربومی که اکثرا مسئولیت استان را گرفتند بنا به دلایلی عمر مدیریتی کوتاهی داشتند و هرچه عمر مدیریتی سطح اول استان بیشتر باشد ثبات مدیریت در همه بخش ها بیشتر است.

این نماینده مجلس گفت: اثرات اقدامات ماندگار یک استاندار باثبات برای مردم بهتر و بیشتر خواهد بود، لذا من استاندار بومی را به استاندار غیربومی ترجیح می دهم البته اصل مهم و اساسی بنده در انتخاب استاندار شایسته سالاری است.

وی در پایان بیان کرد: ما گزینه هایبومی زیادی داریم که از شایستگی بالایی برخوردارند و هم شناخت خوبی از استان دارند و هم از انگیزه بالایی برخوردار هستند، وزارت کشور باید در مقطع حساس به خواست عمومی مردم توجه جدی کند.

انتهای پیام/ 1000

مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار