آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۱۱۴
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
وزیر راه و شهرسازی در مازندران اعلام کرد
وزیر راه و شهرسازی با اشاره به عقب ماندگی زیرساختی مازندران به خصوص در حوزه حمل و نقل و مسکن گفت: وزارت راه و شهرسازی طرح هایی را در حوزه راهسازی، مسکن، فرودگاهی و ریلی مازندران در دست اجرا دارد.
توجه به زیرساختهای حمل و نقل و راهسازی مازندران در دستور کار وزارت راه/ پیگیر شبکه ریلی تهران - مازندران هستیم

به گزارش آوای خزر از ساری، محمد اسلامی صبح امروز در جلسه شورای اداری مازندران و مراسم معارفه استاندار جدید این استان، اظهار کرد: اگر چه عمر مدیریتی من در استان مازندران کوتاه بود اما همچنان خدمتگزار مردم استان هستم.

وی با بیان اینکه جهاد بی‌منت باید ادامه داشته باشد، بر وفاق و همدلی در جهت توسعه و تعالی استان تاکید کرد و افزود: همه موظیم برای خدمت به مردم اهتمام داشته باشیم تا مردم نتایج ملموس آن را مشاهده کنند.

وزیر راه و شهرسازی گفت: مدیران ما در این شرایط حساس باید کار جهادی و خدمت بدون منت به مردم ارایه کنند و در جهت پیشبرد وظایفشان اهتمام بیشتری به خرج دهند.

اسلامی با تاکید بر اینکه مدیران ما روح امید را در جامعه تزریق کنند، افزود: ارتباط مستقیم با مردم اگرچه می‌تواند از لحاظ زمانی مدیران ما را دچار مشکل کند، ولی سرمنشاء خیر زیادی برای پیشرفت و توسعه است و می توان با نظرخواهی از مردم کارها را تسهیل کرد.

استاندار سابق مازندران گفت: اکنون که در چهل سالگی پیروزی انقلاب اسلامی به سر می‌بریم دشمن با تمام قدرت برای بر اندازی انقلاب ما تلاش می کند ؛ این جنگ ویرانگری است ضمن اینکه پرچم جمهوری اسلامی تنها پرچمی است که دیگری تبعیت نمی کند.

وی به عقب ماندگی زیرساختی مازندران به خصوص در حوزه حمل و نقل و مسکن اشاره و اظهار کرد: باید به توسعه زیرساخت حمل و نقل و شبکه راهها اعم از ریلی و فرودگاه ها در این استان توجه ویژه ای شود و وزارت راه و شهرسازی طرح هایی را در این ارتباط در این حوزه ها در دست اجرا دارد.

وزیر راه و شهرسازی ادامه داد: طرح شبکه ریلی تهران - مازندران در این وزارتخانه همراه با توسعه فرودگاه دنبال می شود و برنامه های گذشته نیز با همت استانی در وزارت راه و شهرسازی پیگیری خواهد شد.

اسلامی با بیان اینکه مازندران را باید کلانشهر دید، افزود: برای بخش مسکن نیز طرح ویژه ای در دست اجرا داریم که این کار می تواند با نهایی شدن تشکیل بنیاد توسعه استان مازندران پیگیری و سرمایه گذاری شود و اقتصاد و دارایی مازندران باید گام آخر را برای تشکیل این بنیاد توسعه به کار گیرد تا بتواند در امر سرمایه گذاری کمک کار توسعه استانی باشد.

وی در پایان  از مردم مازندران به عنوان مردم فهیم، بابصیرت و انقلابی یاد کرد و گفت: داشتن ارتباط مستمر با مردم بابرکت و راهگشا خواهد بود و نباید از ارتباط با مردم دریغ کنیم. ضمن اینکه مازندران برای توسعه و پیشرفت و بهره گیری از قابلیت های سرشار خود نیازمند این اتحاد و انسجام است تا بتوان نسبت به عقب ماندگی ها اقدام عملی انجام داد.

انتهای پیام/ 1001


مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار