آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۱۱۵
تاریخ انتشار: ۱۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۷
استاندار مازندران:
احمد حسین زادگان که با شعار امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی کار خود را به عنوان استاندار مازندران آغاز کرده است، گفت: سطح رضایتمندی مردم پایین آمده و تبعیض و بی عدالتی مردم را آزار می دهد باید در جهت افزایش رضایتمندی مردم تلاش کنیم.
باید در جهت رضایتمندی مردم تلاش کنیم/ آغاز فعالیتها با شعار امید، تدبیر و اعتدال 
احمد حسین زادگان صبح امروز جلسه شورای اداری مازندران و در مراسم معارفه خود با بیان اینکه استاندار پیشین مازندران بحث واگرایی در این استان را به خوبی تشخیص دادند، اظهار داشت: علت اینکه ما نتوانستیم انتظارات مردم را برآورده کنیم به نظرم عدم همگرایی بود که استاندار سابق نیز به این موضوع رسیده بود.

وی بیان کرد: اتاق توسعه و تعالی و همچنین بنیاد توسعه در زمان استاندار سابق تشکیل شد، مسئولین باید اتحاد و همدلی را در جهت خدمت به جامعه حفظ کنند اگر واگرایی وجود دارد مربوط به مردم نیست بلکه مربوط به مسئولین است.

استاندار مازندران بر آسیب شناسی در حوزه های مختلف جامعه تاکید کرد و گفت: باید از ظرفیت یکدیگر در جهت توسعه استان بهره مند شویم ضمن آسیب شناسی درست از روابطمان برای توسعه استان استفاده کنیم تا دچار چالش نشویم.

وی که با شعار امید اجتماعی، تدبیر اقتصادی و اعتدال سیاسی کار خود را به عنوان استاندار مازندران آغاز کرده است، گفت: سطح رضایتمندی مردم پایین آمده و تبعیض و بی عدالتی مردم را آزار می دهد باید در جهت افزایش رضایتمندی مردم تلاش کنیم.

حسین زادگان بیان کرد: کاهش آسیب های اجتماعی یکی از مقوله های مهم است که مورد تاکید مقام معظم رهبری نیز قرار دارد از اینرو از اهمیت ویژه ای برخوردار است و نیاز به همکاری همه جانبه دارد.

استاندار مازندران تکریم از ارباب رجوع و صیانت از حقوق شهروندی را امری مهم دانست و افزود: امید اجتماعی بایستی در حوزه های مختلف در داخل استان تسری پیدا کند.

وی به ظرفیت های استان در بخش های مختلف اشاره و اظهار کرد: ما یک استان مرزی هستیم اما هنوز نتوانستیم از این ظرفیت ها به خوبی بهره گیری کنیم.

نماینده عالی دولت در مازندران با مهم برشمردن بازرگانی داخلی و خارجی، حفظ ظرفیت های موجود را اصل اساسی در توسعه استان دانست و بیان کرد: توجه به گردشگری طبیعی و دریایی در ارتقای اقتصاد استان تاثیر گذار است.

وی در پایان بخش خصوصی را از ظرفیت های خوب استان عنوان کرد و گفت: برای اینکه این بخش در ارتقای اقتصاد استان اثرگذار باشد باید موانع پیش روی استان را برداریم و ظرفیت این بخش را افزایش دهیم تا زمینه ورود سرمایه گذاران به استان به خوبی فراهم شود.

انتهای پیام/1001
مطالب مرتبط
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار