آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۱۷۶
تاریخ انتشار: ۱۷ دی ۱۳۹۷ - ۱۹:۲۱
وزیر آموزش و پرورش خبر داد:
وزیر آموزش و پرورش تاکید کرد: هیچ‌یک از دستاندرکاران آموزش و پرورش مجاز به مشارکت یا همکاری در هیچ کدام از فرآیندهای تصنیف، تألیف، گردآوری، بازاریابی، توزیع، ساماندهی و فروش کتاب‌های کمک درسی، تقویتی، حل‌المسائل و غیره نیستند.
ممنوعیت شش گروه در آموزش و پرورش برای تألیف و توزیع کتب کمک درسی

به گزارش آوای خزر به نقل از خبرگزاری ایلنا، سیدمحمد بطحایی در توئیتر خود نوشت: باید بپذیریم که وزارت آموزش و پرورش هم در گسترش بی‌رویه موسسات به اصطلاح کمک درسی و وضع فعلی مقصر است؛ برای اضطراب زدایی از مدرسه و دانش‌‌آموزان اقدامات زیر را در حوزه داخلی انجام دادیم.

وی ادامه داد: برگزاری آزمون در دوره ابتدایی در مدارس غیردولتی و دولتی و ورود و تبلیغ هرگونه کتاب کمک درسی در مدارس ممنوع شده است.

این عضو دولت تدبیر و امید اضافه کرد: هیچ‌یک از دست‌اندرکاران آموزش و پرورش مطابق بخشنامه زیر مجاز به اقدام، مشارکت و یا همکاری در هیچ کدام از فرآیندهای تصنیف، تألیف، گردآوری، بازاریابی، توزیع، ساماندهی و فروش کتاب‌های کمک درسی، تقویتی، حل‌المسائل و غیره نیستند.

بطحایی افزود: هیچ مجوزی برای همکاری با این مؤسسات حتی اجاره فضای آموزشی در ایام تعطیل هم صادر نخواهد شد؛ اگر میخواهیم از وضع فعلی عبور کنیم و فضای مدرسه را با نشاط و روح فرزندان‌مان را از اضطراب خالی کنیم، مسیری جز این نخواهیم داشت.

انتهای پیام/1000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار