آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۲۴۷
تاریخ انتشار: ۱۵ بهمن ۱۳۹۷ - ۱۰:۱۶
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در نکا:
فرمانده سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز خط مقدم ما در بسیج معیشت مردم است، مردمانی که 40 سال امتحان دادند و کم نگذاشتند، اگر غفلت کنیم دقیقا کاری است که دشمن می‌خواهد، دشمن نمی‌خواهد ما نفس راحت بکشیم، ما باید کاری کنیم که برعکس شود.
خط مقدم ما در بسیج معیشت مردم است/ مسیر خدمت‌رسانی را باید محکم طی کنیم

به گزارش آوای خرر از نکا، سردار غلامحسین غیب پرور صبح امروز در مراسم بهره برداري از 120 پروژه محروميت زدایی بسيج مستضعفين که در سالن ارشاد نکا برگزار شد، اظهار داشت: یکی از دلایل تداوم انقلاب اسلامی وجود رهبری، مردم و پایگاه اعتقادی است، وی با طرح این سوال که چرا انقلاب تاکنون تداوم داشته است، افزود: حضور مردم سبب این تداوم شده و فرق این انقلاب با سایر انقلابها در همین عناصر است، امام نیز راه پیروزی را تکیه بر مردم دانست که همین راه پس از انقلاب نیز ادامه یافت. 

وی با بیان اینکه دشمن طراحی کرده بود تا ایران چهل سالگی انقلاب را شاهد نباشد، گفت: مردم حضور مومنانه ای پشت رهبر دارند و آنچه ظفرمندی است مربوط به حضور مردم است.

فرمانده سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به وجود خانواده های یک شهید تا چند شهید در کشور و شهادت تک فرزندان پسر خانواده در دوران جنگ تحمیلی، بیان کرد: مردم با تمام وجود از انقلاب دفاع کردند.

وی ادامه داد: امروز خط مقدم ما در بسیج معیشت مردم است، مردمانی که 40 سال امتحان دادند و کم نگذاشتند، امسال نیز در مازندران هزار و 50 پروژه انجام می شود و این نشان از روحیه اصیل سازندگی است.

سردار غیب پرور بیان کرد: عملیات ساخت 40 هزار پروژه زودبازده در 28 موضوع ازجمله عمرانی(جاده های بین مزارع تا ساخت کتابخانه ها در روستا) در کشور آغاز شده است و مردم باید آنها را ببینند و حلاوت خدمت باید به کام مردم بنشیند.

این جهادگر بسیجی بیان کرد: مردم ما گرفتارند و در مسائل اقتصادی در مضیقه هستیم و باید حرکتی کنیم، خودروسازها که هر چه بخواهند قیمت را تغییر می دهند، قاچاق دام زنده چند برابر شده است، بارها اعلام کردیم که بگویید بیاییم کمک کنیم و در خدمت مردم باشیم، می شود کار کرد چرا که نه؟

وی با بیان اینکه مسیر خدمت رسانی را باید محکم طی کنیم و به پیش برویم افزود: اگر غفلت کنیم دقیقا کاری است که دشمن می خواهد، دشمن نمی خواهد ما نفس راحت بکشیم، ما باید کاری کنیم که برعکس شود.

سردار غیب پرور بیان کرد: مردم ما علیرغم تنگناها در 22 بهمن شرکت می کنند زیرا مردم 40 سال است که آمده اند، امسال هم از سالهای فرخنده و مبارک باید باشد، مردمی ما بیرقی را در دنیا بلند کردند که علم ایستادگی و پایمردی است.

 فرمانده سازمان بسیج مستضعفین در پایان گفت: خدمت به خلق خدا بی انتهاست، مازندران از استانهای خاص است و امیدواریم افتتاح 10 هزار پروژه را جشن بگیریم، از همه کسانی که برای تکمیل پروژه های عمرانی تلاش کردند قدردانی می شود.

در این مراسم از دو مستند باران "همدلی" در 26 قسمت و "مردم آبادی " در 100 قسمت که در حال پخش است، رونمایی شد.

همچنین تامین کمک جهیزیه برای 500 نفر، اهدای کلید یک منزل مسکونی ساخت سپاه در مازندران به یکی از مددجویان به نمایندگی از 200 نفر انجام شد.(10 مددجو در نکا صاحب خانه شدند).

انتهای پیام/ 1354 


نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
bolet
شهروندان نکایی پاسخ دهند: آیا از عملکرد یکساله سیدمهدی احمدی شهردار نکا رضایت دارید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار