آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۳۷۰
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۴۹
نماینده ولی فقیه در مازندران:
نماینده ولی فقیه در مازندران با گرامیداشت حماسه نهم دی ماه سال ۸۸ گفت: این حماسه در پاسخ به توطئه دشمن بود و باید از آن درس گرفت.

به گزارش آوای خزر به نقل از مهر، حجت الاسلام محمدباقر محمدی لائینی ظهر دوشنبه در جلسه شورای اداری شهرستان رامسر با بیان اینکه توسعه رامسر در ابعاد گوناگون باید رقم بخورد تا آینده بهتری داشته باشد با گرامیداشت ۲۸۴ شهید شهرستان رامسر گفت: حماسه ۹ دی در پاسخ به توطئه دشمن بوده که باید از آن عبرت گرفته و درس بیاموزیم.

نماینده ولی فقیه در استان مازندران گفت: شعارهای ساختار شکنانه، تخریب، حمله به اماکن تجاری، پایگاه‌های بسیج در سال ۸۸ سبب شد خون ملت به جوش آمد و حماسه ۹ دی رقم خورد که عوامل مزدور کنار رفتند.

حجت الاسلام لائینی تصریح کرد: با همدستی مسئولان به عدالت توجه بیشتری شده و با نیازسنجی در این راستا قدم برداریم.

وی رشد مادی اخلاقی علمی فرهنگی معنوی را نیاز اصلی جامعه عنوان کرد و افزود: هدف حکومت تربیت انسان صالح است و صالح ساری و سالم سازی انسان‌ها دو هدف مهم است.

امام جمعه ساری خاطر نشان کرد: باید وضعیت موجود را بدانیم که شهرستان رامسر در ابعاد مختلف عمران و آبادانی در چه سطحی است و نابسامانی و مشکلاتش چیست تا تیمی تشکیل شود که در آن کارشناسان حرفه‌ای باشند و وضعیت شهرستان رامسر را بررسی کنند.

وی با اشاره به اینکه شهرستان رامسر وضعیت مطلوب را در حد نیمه آرمانی دارد گفت: ابعاد فرهنگی و معنوی برای رشد شهرستان بومی سازی شده و وضعیت فعلی برای توسعه شهرستان رامسر و نیازمندی‌های آن نوشته شود تا با برنامه ریزی به وضعیت مطلوب برسیم.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار