دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۱۸۳۹۹
تاریخ انتشار: ۳۱ ارديبهشت ۱۳۹۹ - ۱۵:۳۲
در آوای خزر بخوانید:
در بسته اخبار انتظامی چهار شنبه ۳۱ اردیبهشت ۹۹ استان مازندران، خبر‌هایی از انهدام باند سارقین موبایل در ساری و انهدام باند سرقت سیم برق در تنکابن  تا غرق شدن زوج تهرانی در رودخانه مکارود چالوس  را می‌خوانید.
*انهدام باند سرقت سیم برق در تنکابن 

فرمانده انتظامی استان از انهدام یک باند سارقان سیم برق با ۹۹ فقره سرقت در شهرستان‌های تنکابن و رامسر خبر داد.  

سردار  مرتضی میرزایی در تشریح جزئیات این خبر گفت: در پی وقوع سرقت‌های متعدد سیم و کابل برق از شبکه‌های توزیع در شهرستان‌های تنکابن و رامسر، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی  قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان، تصریح کرد: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی یک باند سرقت سیم برق در این شهرستان‌ها شدند.

سردار میرزایی، تصریح کرد: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی متهمان را که با تشکیل باندی ۳ نفره در این شهرستان‌ها فعالیت داشتند در کمتر از ۲۴ ساعت دستگیر کردند.

وی از دستگیری ۲ مالخر اموال سرقتی در ادامه این عملیات خبر داد و اظهار داشت: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۸۶ فقره سرقت در شهرستان تنکابن و ۱۳ فقره سرقت در شهرستان رامسر اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند، به مردم توصیه کرد: برای برقراری امنیت پایدار در استان با پلیس همکاری کنند و در صورت مشاهده هرگونه ناامنی‌ها و رفتار‌های مجرمانه از سوی هنجار شکنان مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند. #

 *محدودیت‌های ترافیکی در محور‌های مواصلاتی مازندران 

رئیس پلیس راه استان از محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۰ خرداد ماه در محور‌های مواصلاتی استان خبر داد.  

سرهنگ "علیرضا قدمی" اظهار داشت: به منظور افزایش ایمنی، ایجاد کشش و تسهیل در عبور و مرور وسایل نقلیه، محدودیت‌های ترافیکی از ساعت ۱۲ ظهر روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۰ خرداد ماه در محور‌های مواصلاتی استان به اجرا در خواهد آمد.

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: به همین منظور تردد انواع موتورسیکلت به جز موتورسیکلت‌های انتظامی و امدادی برای انجام ماموریت‌های ضروری در مسیر مجاز جریان ترافیک تا ساعت ۱۲ روز شنبه ۱۰ خردادماه از محور‌های کرج- چالوس، هراز، فیروزکوه و بالعکس ممنوع است.

سرهنگ قدمی با اشاره به ممنوع بودن تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج- چالوس، تصریح کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز‌های پنج شنبه، شنبه و یکشنبه یکم، سوم و چهارم خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز‌های یکم، سوم و چهارم خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از کرج به سمت مرزن آباد به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی همچنین خاطرنشان کرد: با توجه به شرایط و احتمال ترافیک سنگین در مسیر‌های رفت و برگشت محور کرج- چالوس در روز جمعه ۲ خردادماه با حضور ماموران در محل تصمیم گیری و اعمال محدودیت‌ها اجرا خواهد شد.

قدمی، اضافه کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز‌های دوشنبه، پنج شنبه و جمعه پنجم، هشتم و نهم خردادماه از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت ۴ بعد از ظهر روز‌های دوشنبه، پنج شنبه و جمعه پنجم، هشتم، نهم خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز بعد از مرزن آباد به سمت کرج به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی با اشاره به ممنوع بودن تردد کلیه تریلر‌ها از محور هراز عنوان کرد: تردد کلیه کامیون‌ها و کامیونت‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت ۱۲ ظهر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳۱ اردیبهشت ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۶ خردادماه و از ساعت ۷ صبح روز چهارشنبه ۷ خردادماه تا ساعت ۱۲ ظهر روز شنبه ۱۰ خردادماه در این محور ممنوع است.

سرهنگ قدمی، افزود: همچنین از ساعت ۸ صبح روز‌های دوشنبه و جمعه ۵ و ۹ خردادماه تا ساعت ۲ بامداد روز‌های بعد تردد انواع وانت بار‌ها از شمال به جنوب این محور ممنوع است.

رئیس پلیس پلیس راه مازندران، افزود: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت یک بعد ازظهر روز دوشنبه ۵ خرداد ماه تا ۲ بامداد روز سه شنبه ۶ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۴ بعد از ظهر روز دوشنبه ۵ خرداد ماه تا ساعت ۲ بامداد روز سه شنبه ۶ خردادماه در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

وی تصریح کرد: تردد کلیه وسایل نقلیه از ساعت یک بعد از ظهر روز جمعه ۹ خرداد ماه تا ۲ بامداد روز شنبه ۱۰ خردادماه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و از ساعت ۴ بعد از ظهر روز جمعه ۹ خرداد ماه تا ساعت ۲ بامداد روز شنبه ۱۰ خردادماه در صورت اعلام ماموران پلیس راه در محل از آب اسک به سمت رودهن در محدوده مشاء به صورت یک طرفه خواهد بود.

قدمی یادآور شد: در صورت افزایش تردد و عدم گنجایش سطح راه و به منظور تخلیه بار ترافیکی محدودیت‌های مقطعی از مسیر شمال به جنوب و یا جنوب به شمال محور‌های هراز و کرج به چالوس اعمال خواهد شد.

سرهنگ قدمی با اشاره به محدودیت‌های تردد در محور تهران، فیروزکوه- قائم شهر و بالعکس، گفت: تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسدشدنی از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز شنبه ۳ خردادماه از مسیر جنوب به شمال این محور ممنوع بوده و همچنین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۲۴ روز‌های دوشنبه و جمعه ۵ و ۹ خردادماه تردد کلیه تریلر‌ها به استثنای حاملان مواد سوختی و فاسد شدنی از مسیر شمال به جنوب محور قائم شهر، فیروزکوه- تهران ممنوع است.

رئیس پلیس راه استان مازندران از رانندگانی که قصد تردد در محور‌های مواصلاتی استان مازندران را دارند، خواست: با رعایت مقررات راهنمایی و رانندگی در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر با شماره‌های ۲۱۸۲۴۴۲۰ و ۲۱۸۲۴۴۳۴ پلیس راه استان با پیش شماره ۰۱۱ تماس بگیرند.


*زندان؛ ایستگاه آخر موبایل قاپان در ساری 

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از شناسایی و دستگیری سارقان موبایل قاپ با ۱۵ فقره سرقت در "ساری" خبر داد.  

سرهنگ "مسعود تقدیسی لاریجانی" با اعلام این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت تلفن همراه با شیوه موبایل قاپی در سطح شهرستان ساری با توجه به حساسیت موضوع، مراتب در دستور کار ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: با انجام تحقیقات میدانی و اقدامات اطلاعاتی، ماموران پلیس آگاهی موفق به شناسایی ۲ متهم به سرقت شدند که با یک دستگاه موتورسیکلت مشکی فاقد پلاک اقدام به موبایل قاپی می‌کردند.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی مازندران، اظهار کرد: با شناسایی این افراد و با هماهنگی قضائی، ماموران در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه ۴ متهم به سرقت ۲۰ تا ۲۳ ساله را به همراه یک مالخر ۲۱ ساله دستگیر کردند.

سرهنگ تقدیسی با اشاره به اینکه متهمان در تحقیقات پلیس به ۱۵ فقره سرقت و موبایل قاپی اقرار کردند، افزود: این افراد پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با قرار صادره روانه زندان شدند.


 *دستگیری ۲ سارق سیم و کابل برق در قائم شهر 

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر از دستگیری ۲ سارق سیم و کابل برق با ۲۱ فقره سرقت در شهرستان قائم شهر خبر داد.  

سرهنگ مهدی خادمی در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت سیم و کابل برق از شبکه‌های توزیع در شهرستان قائم شهر موضوع در دستور کار پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان قائم شهر، افزود: در اجرای این ماموریت، کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی با تقویت گشت‌های اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۲ سارق حرفه‌ای در این شهرستان شدند.

سرهنگ خادمی، با اشاره به کشف مقادیر قابل توجهی اموال سرقتی در بازرسی از خودروی متهمان، خاطرنشان کرد: این افراد در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۲۱ فقره سرقت سیم و کابل برق در این شهرستان اعتراف کردند.

وی همچنین اظهار داشت: متهمان پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.


 *غرق شدن زوج تهرانی در رودخانه مکارود چالوس 

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس از غرق شدن زوج تهرانی در رودخانه مکارود مرزن آباد خبر داد.  

سرهنگ ذات الله رضوانی در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ مبنی بر وقوع حادثه غریق در رودخانه مکارود منطقه تفریحی لارک مرزن آباد بلافاصله ماموران کلانتری ۱۳ به محل حادثه اعزام شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان چالوس، تصریح کرد: در این حادثه که در ساعت حدود ۷ عصر روز گذشته به وقوع پیوست، یک زوج ۲۲ و ۲۴ ساله اهل تهران که به همراه سایر همراهان خود در حال استراحت در حاشیه این رودخانه بودند در حین شستن دست به داخل رودخانه سقوط کردند.

سرهنگ رضوانی، خاطرنشان کرد: شدت جریان آب منجر به بردن این افراد به نقطه‌ای نامعلوم شده است که تلاش عوامل امدادی برای کشف جسد آنان همچنان ادامه دارد.

وی در خاتمه به مردم و مسافران توصیه کرد: با توجه به شدت یافتن جریان آب، طغیان رودخانه‌ها و شل بودن بستر خاک‌های اطراف رودخانه از بیتوته و گردش در مسیر رودخانه‌ها خودداری کنند.

 *دستگیری سارق منزل در نوشهر 

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از دستگیری سارق حرفه‌ای منزل با ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ"قاسم محمدی"با اعلام این خبر گفت:در پی وقوع چند فقره سرقت منزل در شهرستان نوشهر، موضوع در دستور کار کارآگاهان اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر، تصریح کرد: پس از بررسی‌های انجام شده ماموران به فردی که دارای سابقه سرقت در این شهرستان بود، مظنون شدند و پس از هماهنگی‌های قضائی وی را دستگیر کردند.

سرهنگ محمدی، خاطرنشان کرد: متهم در بازجویی‌های به عمل آمده، به ۶ فقره سرقت منزل در این شهرستان اعتراف کرد و پس از تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان نوشهر از شهروندان خواست:ضمن رعایت موارد امنیتی و استفاده از سیتم‌های حفاظتی، هرگونه موارد انتظامی و وجود افراد غریبه و مشکوک را بلافاصله به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ و کلانتری محل سکونت اعلام کنند.

*پلمب سفره خانه‌های متخلف در بابلسر 

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از پلمب ۲۲ سفره خانه متخلف در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ حسین اسدی  با اعلام این خبر، گفت: در راستای ارتقای امنیت اجتماعی و سلامت عمومی شهروندان به منظور پیشگیری از شیوع ویروس کرونا، طرح بازدید و نظارت بر اصناف در سطح شهرستان بابلسر به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر، تصریح کرد: در اجرای این طرح ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی از کلیه رستوران‌ها و قهوه خانه‌های این شهرستان بازدید کردند.

سرهنگ اسدی از پلمب ۲۲ قهوه خانه و سفره خانه به دلیل عدم رعایت ضوابط صنفی و دستورالعمل‌های صادر شده در این شهرستان خبر داد و گفت: متصدیان این واحد‌های صنفی پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی از استمرار اقدامات کنترلی و طرح‌های نظارتی پلیس در این شهرستان خبر داد و از شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.

 *دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در شهرستان سیمرغ 

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ، از کشف ۵ کیلو گرم مواد مخدر و دستگیری ۲ قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ محمد راعیبا اعلام این خبر گفت: ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی از فعالیت ۲ قاچاقچی مواد مخدر در این شهرستان با خبر شدند.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ، افزود: پس از هماهنگی با مرجع قضائی، ماموران در یک عملیات ضربتی متهمان را که اقدام به توزیع مواد مخدر در این شهرستان می‌کردند شناسایی و دستگیر کردند.

سرهنگ راعی، از کشف ۵ کیلو و ۵۸۰ تریاک، آلات استعمال و دستگاه توزین مواد مخدر در بازرسی از منزل متهمان که یکی از آنان اهل کرج بوده است، خبر داد و اظهار داشت: این دو قاچاقچی مواد مخدر پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی در ادامه با اشاره به معظلات ناشی از مواد مخدر در جامعه، گفت: مواد مخدر ریشه اخلاق را در جامعه می‌سوزاند و ره آورد آن تزلزل خانواده‌ها و نگرانی و ناامنی شهروندان و در نتیجه تنزل امنیت انسانی آنان می‌شود.

فرمانده انتظامی شهرستان سیمرغ در خاتمه از شهروندان، خواست: برای رسیدن به جامعه‌ای آرمانی و جلوگیری از هرگونه ناهنجاری‌های اجتماعی با پلیس همکاری کرده و هرگونه اطلاعات و اخباری در این زمینه را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 *پلمب ۲۲ واحد صنفی متخلف درمیاندورود 

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از پلمب ۱۲ واحد صنفی متخلف در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ علی داداش تبار در تشریح این خبرگفت: به منظور اجرای طرح کنترل و نظارت بر صنوف در شهرستان میاندورود به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورودتصریح کرد: در اجرای این طرح که روز گذشته به اجرا در آمد، ماموران اداره نظارت بر اماکن عمومی این فرماندهی با همکاری ماموران اداره صنعت، معدن و تجارت از واحد‌های این شهرستان بازدید کردند.

سرهنگ داداش تبار از پلمب ۲۲ واحدصنفی متخلف به دلیل بی توجهی به هشدار‌ها و عدم رعایت دستورالعمل‌های صادرشده در این شهرستان خبر داد و گفت: در اجرای این طرح به ۲۹ واحد صنفی اخطار و به ۱۸ واحد صنفی دیگر نیز تذکر داده شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندورود از تداوم و استمرار اقدامات کنترلی و طرح‌های نظارتی در این شهرستان خبر داد و از عموم شهروندان خواست: در صورت مشاهده هرگونه تخلف در صنوف، موضوع را به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع دهند.


 *دستگیری ۳ سارق اماکن خصوصی در گلوگاه 

فرمانده انتظامی شهرستان" گلوگاه" از دستگیری ۳ سارق اماکن خصوصی با ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ حسن عنایتی گنجی در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چندین فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان، موضوع در دستور کار ماموران انتظامی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان گلوگاه، افزود: ماموران پلیس آگاهی این فرماندهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و بررسی‌های همه جانبه موفق به شناسایی ۳ سارق سابقه دار در این ارتباط شدند.

سرهنگ عنایتی گنجی، خاطرنشان کرد: پس از هماهنگی‌های قضائی متهمان دستگیر و در بازجویی‌های به عمل آمده تاکنون به ۶ فقره سرقت از اماکن خصوصی در این شهرستان اعتراف کردند.

وی در خاتمه به شهروندان توصیه کرد: ضمن رعایت هشدار‌های انتظامی، درصورت مواردمشکوک، مراتب را در اسرع وقت به مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اعلام دارند.

 *دستگیری ۲ سارق اماکن خصوصی در کلاردشت 

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت از دستگیری ۲ سارق اماکن خصوصی با ۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ قاسم عزیزیبا اعلام این خبر گفت: به منظور پاسخگویی به مطالبات مردمی و تامین امنیت شهرستان با هدف مقابله یا سرقت، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان کلاردشت، افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی، ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی موفق به شناسایی ۲ سارق اماکن خصوصی در این شهرستان شدند.

سرهنگ عزیزی، تصریح کرد: متهمان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شدند و در بازرسی از مخفیگاه آنان مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه کشف شد.

عزیزی همچنین اظهار داشت: متهمان ضمن اعتراف به ۶ فقره سرقت اماکن خصوصی در این شهرستان، پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی شدند.

وی با قدردانی از تعامل خوب مردم با پلیس از شهروندان خواست: با سرلوحه قرار دادن هشدار‌های انتظامی و استفاده مطلوب از سامانه ۱۱۰ در راستای ارتقای احساس امنیت، همیار همیشگی پلیس باشند.

 *کشف ۸۶ فقره سرقت در طرح ارتقاء امنیت اجتماعی بهشهر 

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر از دستگیری ۱۴ سارق در اجرای طرح ارتقاء امنیت اجتماعی و کشف ۸۶ فقره سرقت در این شهرستان خبر داد.  

سرهنگ حسن عنایتی گنجی   در تشریح این خبر، گفت: به منظور برقراری نظم و امنیت پایدار و برخورد با هنجارشکنان اجتماعی، طرح ارتقاء امنیت اجتماعی در این شهرستان به اجرا در آمد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر، افزود: در اجرای این طرح که در ۱۰ روزگذشته انجام شد ماموران پس از هماهنگی‌های قضائی، با انجام اقدامات اطلاعاتی موفق به شناسایی و دستگیری ۱۴ سارق در این شهرستان شدند.

سرهنگ حسن عنایتی گنجی، خاطرنشان کرد: متهمان در بازجویی‌های به عمل آمده به ۴۰ فقره سرقت اماکن خصوصی، ۷ فقره سرقت منزل، ۴ فقره سرقت مغازه، ۶ فقره سرقت داخل خودرو، ۳ فقره وسایل و قطعات خودروو ۲ فقره سرقت موتور سیکلت در این شهرستان اعتراف کردند.

وی همچنین توقیف ۴۲ موتورسیکلت و ۳۰ خودروی متخلف را ازدیگراقدامات این فرماندهی دراجرای این طرح برشمرد.

فرمانده انتظامی شهرستان بهشهر ضمن قدردانی ازمشارکت مردم و دستگاه‌های دولتی در تامین امنیت جامعه ازشهروندان خواست: هشدارهاو آموزش پلیسی راجدی گرفته و درصورت برخورد باهرگونه موارد مشکوک مراتب را سریعا با پلیس ۱۱۰ درمیان بگذارند و پلیس را در تامین و حفظ امنیت پایدار در جامعه یاری کنند.


 انتهای پیام/۱۰۰۰

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با ممنوعیت پذیرش مسافر در استان مازندران در شرایط فعلی موافقید؟
آخرین اخبار