آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۳۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۱
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی مازندران:
رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر فرماندهی انتظامی استان مازندران از کشف 455 کیلو گرم انواع موادمخدر طی ماه گذشته در سطح استان خبر داد .


 

به گزارش آوای خزر، سرهنگ علیرضا ثقفی  با اعلام این خبر، افزود: در راستای مقابله بی امان با تهیه و توزیع کنندگان موادمخدر در سطح استان، ماموران با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی مناطق آلوده و جرم خیز و شناسایی برخی مجرمان با هماهنگی قضائی در چندین مرحله عملیات پلیسی و طرح های انتظامی موفق شدند، بیش از 455 کیلوگرم انواع موادمخدر را در سطح استان طی مهرماه سال جاری خبر داد.

وی با اشاره به افزایش 23 درصدی کشفیات موادمخدر در مقایسه با مدت مشابه سال قبل، اظهار داشت : بیش از 198 طرح ارتقاء امنیت اجتماعی، کنترل محورهای مواصلاتی و طرح های پاکسازی نقاط آلوده در سطح استان طی ماه گذشته اجرایی شد.

سرهنگ ثقفی با اشاره به دستگیری یک هزار و 576 متهم به تهیه وتوزیع موادمخدر و معتادان از دستگیری 642 خرده فروش موادمخدر طی این مدت خبر داد و افزود: در حوزه دستگیری متهمان به موادمخدر 19 درصد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل افزایش داشته ایم .

رئیس پلیس مبارزه با موادمخدر استان، گفت: متهمان به خرده فروشی موادمخدر به مرجع قضائی معرفی و معتادان به مراکز بازپروری ماده 16 و 15 تحویل شدند.

سرهنگ ثقفی با هشدار به خانواده ها از آنان خواست همواره مراقب فرزندان خود باشند تا در دام اعتیاد گرفتار نشوند.

انتهای پیام/1000

اخبار مازندران

اخبار انتظامی مازندران

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار