آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۳۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۵
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد:
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران از دستگیری کلاهبرداری که با استفاده از چک های بلامحل بیش از یک میلیارد و 810 میلیون ریال از 10شهروند کلاهبرداری کرده بود، خبر داد.
دستگیری کلاهبردار میلیاردی در بابل


 

به گزارش آوای خزر، سرهنگ علیرضا باقری با اعلام این خبر افزود: در پی دریافت گزارش قضائی مبنی بر کلاهبردار میلیاردی توسط فردی به نام"د- ط" از شهروندان با ارائه چک های بلامحل در سطح شهرستان بابل، موضوع در دستور کار فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: ماموران پاسگاه انتظامی شهرستان بابل با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با شناسایی متهم به کلاهبرداری، این فرد را حین تردد با یک دستگاه خودرو سواری پژو در یکی از میادین اصلی شهر دستگیر کردند.

معاون اجتماعی فرمانده انتظامی استان،گفت: متهم در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه انتسابی اقرار کرد و اظهار داشت با ارائه چک های بلامحل و خرید برنج اقدام به کلاهبرداری یک میلیارد و 81 میلیون ریالی از 10 شهروند کرده است.

سرهنگ باقری با اشاره به تشکیل پرونده برای متهم از تحویل وی به مرجع قضائی برای سیر مراحل قانونی خبر داد و افزود: متهم با قرار مناسب روانه زندان شد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران با اشاره به فصل خرید و فروش محصولات کشاورزی به ویژه برنج به شهروندان توصیه کرد در انجام معاملات مراقب افراد شیاد و کلاهبردار باشند.

انتهای پیام/1000

اخبار مازندران

اخبار انتظامی مازندران

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها