آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۳۳
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۶ - ۱۶:۵۷
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از دستگیری جاعل و کلاهبردار 2 میلیارد ریالی در این شهرستان خبر داد .
دستگیری کلاهبردار 2 میلیارد ریالی در بابلسر


 

به گزارش آوای خزر، سرهنگ  عباس فتحعلی پور  در تشریح این خبر،گفت: در پی کسب خبری مبنی بر این که فردی با جعل عنوان و ارائه کارت های شناسایی جعلی اقدام به صدور چک های بلامحل و کلاهبرداری از شهروندان می کند، موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این فرماندهی قرار گذرفت.

فرمانده انتظامی بابلسر، تصریح کرد: با انجام تحقیقات پلیسی توسط کارآگاهان اداره مبارزه با جعل و کلاهبرداری پلیس آگاهی متهم شناسایی و با هماهنگی مرجع قضائی دستگیر شد .

سرهنگ فتحعلی پور، خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات و بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 5 فقره کلاهبرداری از شهروندان با صدور چک های جعلی اعتراف کرد .

فتحعلی پور ، اظهار داشت : متهم با جعل عنوان و انتساب خود به عنوان نماینده ادارات دولتی با خرید اجناس و لوازم خانگی و ... در مجموع 2 میلیارد ریال از شهروندان کلاهبرداری کرده است .

فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر در خاتمه بابیان این که کلاهبرداران معمولا با ظواهری آراسته و معرفی خود به عنوان افرادی تاثیر گذار در جامعه اقدام به انتخاب طعمه های خود می کنند، از شهروندان خواست: از اعتماد به افراد ناشناس ،فروش کالا و ارائه خدمات به آنان خودداری کنند.

انتهای پیام/1000

اخبار مازندران

اخبار انتظامی مازندران

 

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها