آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۲۴۱
تاریخ انتشار: ۰۴ آبان ۱۳۹۶ - ۱۹:۱۸
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران:
رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران از شناسایی و دستگیری جاعل و کلاهبردار 10 میلیارد ریالی که با ارائه چک های فاقد اصالت از شهروندان کلاهبرداری می کرد، خبر داد.
دستگیری جاعل و کلاهبردار 10 میلیاردی در مازندرانبه گزارش آوای خزر، سرهنگ  ذبیح الله پهلوانی با اعلام این خبر، افزود: در پی وقوع چندين فقره کلاهبرداری و طرح شکايت برخی از شهروندان مبني بر اينکه فردي با هويت جعلی و با عناوين مختلف تحت عنوان کارمند ارگان های دولتی و برخی سازمان های امنیتی و انتظامی با ارائه چک هاي فاقد اصالت در سطح بازار اقدام به خريد انواع کالا و لوازم از قبيل مصالح ساختماني، فرش، پارچه، رايانه و لپ تاپ می کند، موضوع در دستور کار ماموران این پلیس قرار گرفت.

رئیس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: با توجه اعمال مجرمانه این فرد و در راستای پیشگیری از سوء استفاده هاي احتمالي ديگر کارشناسان و کارآگاهان پلیس آگاهی با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی سرانجام موفق به شناسایی متهم به کلاهبرداری شدند .

سرهنگ پهلوانی، افزود: با هماهنگی قضائی این فرد به نام"ح ح"40 ساله در اقدامی غافلگیرانه در مخفیگاهش در یکی از مناطق مسکونی شهرستان "بابلسر" شناسایی و دستگیر شد.

وی خاطر نشان کرد: متهم در تحقیقات پلیس ضمن اقرار به بزه انتسابی به بیش از 10ميليارد ريال کلاهبرداری از این طریق اقرار کرد.متهم پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی و با قرار مناسب صادره روانه زندان شد.

انتهای پیام/1000

اخبار مازندران

اخبار انتظامی مازندران

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها