آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۴۰
فرمانده انتظامی مازندران خبر داد:
فرمانده انتظامی مازندران از کاهش 12 درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در سطح استان طی ماه گذشته خبر داد .

به گزارش آوای خزر، سردار سید محمود میرفیضی  با اعلام این خبر، افزود: در راستای کاهش حوادث رانندگی و برقراری نظم و امنیت ترافیکی در محورهای مواصلاتی استان و معابر درون شهری، برابر آمارها در آبان ماه سال جاری 38 فقره تصادف منجر به فوت به وقوع پیوست .

وی تصریح کرد: در این حوادث شاهد کاهش 12 درصدی کشته شدگان حوادث رانندگی در مقایسه با مدت مشابه سال قبل هستیم که این نشان از رعایت قوانین ومقررات از سوی رانندگان و حضور موثر عوامل پلیس راه و راهنمایی و رانندگی در سطح محورها و معابر عمومی و درون شهری دارد.

فرمانده انتظامی استان مازندران، همچنین از کاهش 11 درصدی حوادث رانندگی منجر به جرح و 16درصدی تصادفات خسارتی طی این مدت خبر داد و افزود: در مجموع حوادث رانندگی در آبان ماه در مقایسه با مدت سال قبل 11 درصد کاهش داشته است.

سردار میرفیضی همچنین از افزایش 28 درصدی کشفیات سرقت در سطح استان طی ماه گذشته خبر داد و افزود: در حوزه کشفیات سرقت منزل 48 درصد، کشفیات سرقت مغازه 75 درصد، کشفیات کیف قاپی 200 درصد و کشفیات سرقت احشام 31 درصد افزایش داشته ایم.

فرمانده انتظامی استان مازندران با تاکید بر همکاری آحاد جامعه با پلیس در برقراری و امنیت از شهروندان خواست،  ضمن مراقبت از اموال خود با رعایت نکات ایمنی و مراقبتی و مجهز کردن اماکن و منازل خود به سیستم های هشدار دهنده در صورت مشاهده موارد مشکوک سریعاً مراتب را به پلیس 110 اطلاع دهند. نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار