آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۳۶۰
تاریخ انتشار: ۲۱ آذر ۱۳۹۶ - ۱۴:۲۹
معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد:
معاون عملیات فرماندهی انتظامی مازندران از کشف اموال سرقتی به ارزش 900 میلیون ریال و مقاديري موادمخدر در طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده این شهرستان خبر داد.
 

به گزارش آوای خزر، سرهنگ  ناصر علی صفر پور  با اعلام اين خبر افزود: در اجرای طرح ارتقای امنیت اجتماعی ، پاکسازي نقاط آلوده و مقابله با تهيه و توزيع کنندگان موادمخدر و دستگیری سارقان و مجرمان سابقه دار ، طرح عملياتي ارتقاء امنیت اجتماعی در مناطق آلوده این شهرستان به اجرا در آمد.

وي افزود:در اجراي اين طرح مأموران انتظامي اين فرماندهي با هماهنگي های قضائي، در عملياتي هماهنگ و ضربتي با حضور در يکي از مناطق آلوده و جرم خيز، موفق به کشف 5 دستگاه موتور سيکلت،3 دستگاه دوچرخه ، 2 قبضه سلاح شکاری،3 دستگاه تلوزیون،بیش از 30 قلم از انواع اتصالات و ادوات کشاورزی و بیش از 10 دستگاه لوازم داخلی خودرو و مقادیر قابل توجهی موادمخدر شدند .

سرهنگ صفر پور با اشاره به اجراي موفقيت‌ آميز اين طرح، عنوان داشت : در اين طرح 11 متهم به سرقت و خرید و فروش مواد مخدر و دستگير شدند.

سرپرست فرمانده انتظامي شهرستان ساري در پايان ضمن تقدير از همکاري خوب مردم با پليس، اظهار داشت: هدف از اجراي طرح ارتقاء امنيت اجتماعي و پاکسازي مناطق آلوده، ايجاد امنيت پايدار و ايجاد آسايش و آرامش براي مردم است.

انتهای پیام/1000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار