آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۴۲۶
تاریخ انتشار: ۲۸ دی ۱۳۹۶ - ۲۰:۵۳
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر خبر داد:
فرمانده انتظامی شهرستان بابلسر از شناسایی و دستگیری سوداگر مرگ و کشف بیش از چهار کیلو گرم تریاک در این شهرستان خبر داد .
کشف 4 کیلو تریاک در بابلسر

به گزارش آوای خزر،سرهنگ عبدالله رضوانی با اعلام این خبر گفت: در راستاي مبارزه با سوداگران مرگ و قاچاقچيان عمده موادمخدر، ‌ماموران مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی پس از کسب خبر مبنی بر فعاليت فردی در امر تهیه و توزیع مواد مخدر در سطح شهرستان بابلسر، موضوع را در دستور كار خود قرار دادند.

سرهنگ رضوانی، افزود :ماموران پلیس مبارزه با مواد مخدر این فرماندهی پس از انجام یک سری اقدامات اطلاعاتی و کار شبانه روزی در نهایت محل فعالیت و اسکان سوداگران مرگ را شناسائی و تحت مراقبت قرار گرفت.

وی اظهار داشت : ماموران با همکاری عوامل پلیس امنیت عمومی با بررسی های همه جانبه و هماهنگی های قضائی در یک اقدام غافلگیرانه وارد مخفیگاه عامل افیونی شدند.

سرهنگ رضوانی در ادامه از دستگیری دو عامل فروش مواد مخدر خبر داد و گفت : در این عملیات چهار کیلو 200 گرم مواد مخدر از نوع تریاک کشف شد و یک دستگاه خودرو 207 و سه دستگاه گوشی تلفن همراه توقیف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان بابلسر در خاتمه از مردم خواست هرگونه اخبار و اطلاعاتي را كه از فعاليت مجرمان و برهم زنندگان نظم و امنيت در جامعه دارند از طريق مركز فوريت‌هاي پليسي 110 يا نزديكترين يگان انتظامي به اطلاع پليس برسانند تا اقدامات مناسب در اين حوزه انجام شود.

انتهای پیام/1000

 

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار