دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۲۵۰۷۹
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۹ - ۰۹:۴۸
رپورتاژ آگهی/
اگر می‌خواهید اطلاعات خود را در مورد نبشی و کاربرد نبشی در صنایع مختلف افزایش دهید می‌توانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

هدف از نگارش این محتوا آشنایی شما با کاربرد نبشی در صنایع مختلف است. در واقع نبشی یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی است که استفاده گسترده ای در ساختمان سازی و سایر صنایع دارد. از آنجایی که امروزه استفاده از وسیله بسیار زیاد شده است ما نیز تصمیم گرفتیم در این مطلب به معرفی کاربرد نبشی در صنایع مختلف بپردازیم.

در واقع نبشی نوعی پروفیل ساختمانی است که سطح مقطع آن دارای دو ضلع عمود بر هم است. این پروفیل نیز به عنوان یکی از مهم ترین مصالح ساختمانی شناخته می شود و کاربردهای بسیار زیادی دارد. از جمله کاربرد نبشی در صنایع مختلف می توان به پروژه های عمرانی و ساختمانی و صنعتی اشاره کرد که از این مصالح به صورت مرکب استفاده می شود. از دیگر موارد کاربرد نبشی در صنایع مختلف می توان به استفاده از نبشی در سازه های فلزی اشاره کرد که نبشی در این صنعت بیشترین استفاده و کاربرد را دارد که در این صنعت به صورت خرد شده یا شاخه ای مورد استفاده قرار می گیرند.اگر قصد استفاده و خرید نبشی دارید و می خواهید از قیمت نبشی باخبر شوید باید بدانید که این مصالح بر اساس دو شاخصه طول بال و ضخامت شناخته می شوند و در زمان خرید باید به این دو فاکتور توجه نمایید.

نبشی چیست و کاربرد نبشی در صنایع مختلف چگونه است؟

حال اگر می خواهید اطلاعات خود را در مورد نبشی و کاربرد نبشی در صنایع مختلف افزایش دهید می توانید با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

نبشی چیست و کاربرد نبشی در صنایع مختلف چگونه است؟

نبشی در واقع پروفیل با سطح مقطع دو ضلع عمود بر هم است که در صنایع ساختمان سازی و سایر صنایع به ویژه سازه های فلزی بسیار پرکاربرد است. از جمله کاربرد نبشی در صنایع مختلف می توان به استفاده در پروژه های عمرانی و ساختمانی و صنایع مختلف اشاره کرد. در این صنایع از نبشی به صورت مرکب استفاده می شود. همچنین در سازه های فلزی از نبشی به صورت خرد شده یا همان نبشی قلمه یا به صورت شاه ای استفاده می شود. ضخامت و اندازه بال دو مشخصه نبشی ها می باشند.

نبشی ها دارای انواع مختلفی هستند. از نظر تولید، این وسیله به دو دسته نبشی فابریک و نبشی رشی تقسیم می شود.

نبشی پرسی: نبشی پرسی نبشی است که از یک ورق 6 متری تولید می شود. این نبشی را از وسط عرض خم می کنند و سپس به آن شکل می دهند. این جمله به این معنی است که ماهیت و جنس این نوع نبشی ها از فولاد است.

نبشی فابریک: این نوع نبشی ها به گونه ای هستند که از همان ابتدای تولید و در خط تولیدها به صورت نبشی تولید و خارج می شوند.

انواع نبشی فقط به این موارد ختم نمی شود بلکه از نظر ظاهری هم انواع مختلفی دارد و در بازار نبشی ها ازنظر ظاهری در دو نوع بال مساوی و بال نامساوی هم موجود می باشند.

با توجه به انواع مختلف نبشی ها، کاربرد نبشی در صنایع مختلف بسیار زیاد است و این کاربرد زیاد سبب می شود قیمت و شناخت انواع نبشی ها برای افراد زیادی مهم باشد. در این راستا شرکت های مختلفی تاسیس شدند و مشغول اطلاعات رسانی به مشتریان می باشند که یکی از معتبرترین این شرکت ها شرکت آهن ملل اصفهان است. در واقع شرکت آهن ملل اصفهان به عنوان یک منبع و مرجع معتبر قیمت نبشی و تامین کننده آهن آلات در سراسر کشور است.

نبشی چیست و کاربرد نبشی در صنایع مختلف چگونه است؟

کاربرد نبشی در صنایع مختلف

همان طور که اشاره نمودیم کاربرد نبشی در صنایع مختلف به ویژه سازه های فلزی بسیار زیاد است. در واقع کاربرد نبشی در صنایع مختلف و سازه های فلزی با توجه به نظر مهندسی است که از این مصالح به صورت خرد شده یا شاخه ای استفاده شود. از جمله کاربرد نبشی در صنایع مختلف می توان به موارد زیر اشاره کرد:

عموما نبشی هایی که دارای طول 50 تا 150 میلیمتر هستند در صنایع و پروژه های عمرانی به منظور وصل کردن پل ها به ستون ها مورد استفاده قرار می گیرند. علاوه بر این از این نبشی ها در متصل کردن ستون ها به صفحات در فونداسیون و همچنین وصل کردن تیرآهن ها به بیمهای باربر استفاده می شود. کاربرد نبشی در صنایع مختلف و ساختمان سازی به این موارد ختم می شود بلکه در ساخت خرپاها و ستون ها نیز از این مصالح استفاد می شود.

این موارد از کاربرد نبشی های 50 تا 150 میلیمتری بود. از نبشی های خرد شده یا همان لقمه ها نیز در صنایع مختلفی چون صنایع مربوط به آسانسور استفاده می شود. از دیگر موارد و کاربرد نبشی در صنایع مختلف می توان به استفاده از نبشی در سقف های کرومیت اشاره کرد. عموما برای بال بالایی در این نوع سقف ها از تیرچه های نبشی استفاده می شود.

به طور کلی می توان گفت که امروزه برای اتصالات آسان و ساده در سازه های مختلف از نبشی ها استفاده می شود. این مساله مهم ترین دلیل افزایش کاربرد نبشی در صنایع مختلف شده است. از جمله اتصالات ساده و کاربرد نبشی در صنایع مختلف می توان به اتصال بانبشی تقویت شده وتقویت نشده( نشیمنی)، اتصال نبشی با جان و اتصال نیم صلب و صلب یا همان نیم گیردار و گیردار اشاره کرد.

نبشی چیست و کاربرد نبشی در صنایع مختلف چگونه است؟

به دلیل کاربرد وسیع از نبشی ها امروزه کارخانه های زیادی در داخل کشور مشغول به تولید و عرضه این مصالح هستند. این تعدد تولیدات و وجود مدل ها و برندهای مختلف نبشی سبب شده افراد در زمان خرید این محصول با مشکل روبه رو شوند. چرا که قیمت نبشی بنا به دلایلی چون نوسانات ارز و دلار، جنس و نوع محصول، کیفیت و سیار مواردی از این قبیل با نوساناتی روبه رو است. در این راستا شرکت های معتبری برای ارائه خدمات در این عرصه تاسیس شدند که یکی از معتبرترین این شرکت ها شرکت آهن ملل اصفهان است.

شرکت آهن ملل اصفهان؛ مرجع قیمت و تامین کننده مطمئن آهن ﺁلات

اگر شما قصد خرید نبشی دارید و می خواهید اطلاعات خود را در مورد انواع نبشی افزایش دهید و با قیمت روز این محصول آشنا شوید کافی است سری به وب سایت شرکت آهن ملل اصفهان بزنید.

در منوی اصلی وب سایت این مجموعه لیستی به روز قیمت نبشی ها موجود است که شما به راحتی می توانید قیمت محصول ها را مشاهده و با یکدیگر مقایسه کنید.

شرکت آهن ملل اصفهان علاوه بر ارائه اطلاعات نبشی ها و مشغول به ارائه خدمات و فروش بهترین و مناسب ترین نبشی ها با کیفیت بسیار بالا و با ضمانت است.

این شرکت نبشی های با تناژ بالا را به قیمت کارخانه به فروش می رساند. در واقع شرکت آهن ملل اصفهان یکی از بهترین و معتبرترین منابع قیمت نبشی و تامین کننده مطمئن آهن آلات در سطح کشور است.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با ممنوعیت پذیرش مسافر در استان مازندران در شرایط فعلی موافقید؟
آخرین اخبار