آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۵۲۸
تاریخ انتشار: ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ - ۱۰:۱۴
مركز اطلاع رساني و امور بين الملل وزارت كشور اعلام کرد
مركز اطلاع رساني و امور بين الملل وزارت كشور از پيگيري ارزشمند مدير كل روابط عمومي استانداري مازندران در جهت پاسخگويي به سئوالات و درخواست هاي مردم تقدير و تشكر و اعلام کرد که این مجموعه، موفقیت 100 درصدی را در پاسخگویی به مردم به دست آورده است.
موفقيت100 درصدی روابط عمومی استانداری مازندران در پاسخگويي به مردم

به گزارش آوای خزر؛براساس اعلام مركز اطلاع رساني و امور بين الملل وزارت كشور روابط عمومي استانداري مازندران موفق به احراز 100 درصدي پاسخگويي به مردم در سامانه ملي انتشار و دسترسي آزاد به اطلاعات در راستاي حقوق شهروندي شده است.

چندي قبل نيز مركز اطلاع رساني وزارت كشور از اقدامات راهبردي و مهم اداره كل روابط عمومي استانداري مازندران در حوزه ارتباطات، تبليغات و اطلاع رساني، رشد چشمگير ، موفق و درخشان در جذب مخاطبين ، رصد فضاي مجازي ، ارتقاء درگاه الكترونيكي ، پاسخ به موقع به مكاتبات ، ارائه پيشنهادهاي ارزنده ، تعامل و مديريت روابط عمومي ها ، تبليغات ، انتشار كليپ و تعامل و حسن رفتار و اجراي مطلوب برنامه هاي تبليغي و اطلاع رساني دولت تدبير و اميد تقدير و تشكر کرد.

قابل ذكر است اداره كل روابط عمومي استانداري مازندران در سیزدهمین کنفرانس بین‌المللی روابط عمومی ایران و چهاردهمین جشنواره روابط عمومی برتر ایران، به‌عنوان روابط عمومی برتر در حوزه روابط عمومی آنلاین معرفي شد.

احمد مظفري مدير كل روابط عمومي استانداري مازندران كسب اين رتبه را افتخاري بزرگ براي روابط عمومي استانداري مازندران خواند و از همكاري و مساعدت همه مديران و اصحاب رسانه براي تحقق اين امر مهم تقدير کرد.

انتهای پیام/ 1001
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار