آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۵۶
تاریخ انتشار: ۱۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۷
دبیر جشنواره مطبوعات مازندران خبر داد
دبیر هفتمین جشنواره مطبوعات مازندران از تمدید این جشنواره خبر داد و گفت: مهلت ارسال آثار تا پایان خرداد تمدید شد.
به گزارش آوای خزر،علی یوسفی در جمع خبرنگاران از تمدید مهلت ارسال آثار هفتمین جشنواره مطبوعات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مازندران خبر داد.
وی افزود: مهلت ارسال آثار بر اساس اعلام قبلی تا هجدهم خرداد ماه بود که به دلیل استقبال شرکت کنندگان و برای حضور هرچه بیشتر اصحاب رسانه استان و رقابتی تر شدن این دوره از جشنواره این مهلت تا پایان خرداد ماه تمدید شد.
دبیر هفتمین جشنواره مطبوعات مازندران با تاکید بر اینکه همکاران رسانه ای ارسال آثار خود را به روزهای پایانی موکول نکنند، خاطرنشان کرد: به دلیل حجم بالای ارسال آثار ممکن است در روزها و ساعات پایانی مهلت ارسال آثار مشکلاتی در نحوه ارسال و بارگزاری به وجود آید که به همین سبب از فعالان رسانه ای استان تقاضا می کنیم که از همین امروز آثار فاخر خود را در موضوعات عنوان شده جشنواره به دبیرخانه ارسال کنند.
یوسفی با اشاره به حضور چهره های مطرح رسانه ای مازندران در جشنواره امسال بیان داشت: خوشبختانه مشکلات و محدودیت های سال های پیشین با رایزنی های صورت گرفته با معاونت مطبوعاتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی رفع شد و تمامی فعالان رسانه ای مازندران می توانند آثار منتشره خود در رسانه های دارای مجوز در بازه زمانی 15 خرداد 96 لغایت 15 خرداد 97 در یکی از سرپرستی های نشریات سراسری، نشریات، خبرگزاری ها و پایگاه های خبری مازندران را برای رقابت جذاب به این جشنواره ارسال کنند.
یوسفی ادامه داد: آثاری قابلیت پذیرش دارند که اصل صفحه منتشره رسانه و نام صاحب اثر در آن قید شده باشد و در صورت عدم درج نام اثر باید توسط مهر و امضا شخص مدیرمسئول باشد.
 
دبیر هفتمین جشنواره مطبوعات مازندران همچنین عنوان کرد: چنانچه اثری به جشنواره ارسال شود که رسانه مذکور فاقد مجوز یا لغو مجوز شده باشد و یا اثر در بولتن های داخلی ادارات و نهادها منتشر شده باشد بر اساس ضوابط و مقررات جشنواره فاقد شرایط شرکت بوده و حذف خواهد شد.
وی در پایان ابراز امیدواری کرد: با حضور تمامی فعالان رسانه ای مازندران در جشنواره هفتم شاهد رقابتی تنگاتنگ و جذاب باشیم.
انتهای پیام/1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار