آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۷۷۸
تاریخ انتشار: ۲۹ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۱
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی:
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در سازمان جهاد کشاورزی گفت: این سازمان تاب و تحمل حاشیه‌سازی و حاشیه‌روی را ندارد و باید به متن بپردازیم که مزرعه کشاورز متن کار است، و کم هم مشکل ندارد.
به گزارش آوای خزر از ساری حجت الاسلام سید مجتبی موسوی صبح امروز در جلسه تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید سازمان جهاد کشاورزی گفت: در نظام اسلامی پذیرفتن مسوولیت یک خدمت است و عملکرد مدیران به پای نظام نوشته می شود.

وی با بیان اینکه عملکرد دلاور حیدرپور قابل قبول است، گفت: ایشان دارای تخصص، آرامش و تعهد کاری بودند.
 
مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران اظهار داشت: حاشیه‌پردازی و حاشیه‌روی در مازندران زیاد بوده و یکی از علت‌های عقب‌ماندگی استان است.

موسوی به شهیدی‌فر توصیه کرد که مطلقا از حاشیه‌روی و حاشیه‌سازی پرهیز کند زیرا سازمان جهاد کشاورزی تاب و تحمل این مسائل را ندارد و باید به متن بپردازیم -که مزرعه کشاورز متن کار است - و کم هم مشکل ندارد.

وی با بیان اینکه سازمان جهاد کشاورزی از کف دریا تا نوک قله وظیفه مند است و سازمان عیالواری هستیم، افزود: این سازمان سنگ زیرین آسیاب است و آقای دلاور حیدرپور علیرغم سن بالا خوب کار کردند و جوانان را خسته می کرد. گاهی حتی برای بحث پرتقال ستاد جنگ تشکیل می دادند.

مسئول حوزه نمایندگی ولی فقیه در جهاد کشاورزی مازندران در پایان گفت: در کشاورزی خیلی ترقی کردیم و از آقای شهیدی‌فر می خواهیم که راه گذشتگان را بهتر انجام بدهند.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر