آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۸۴۱
تاریخ انتشار: ۱۶ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۰:۴۲
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران خبر داد
معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی مازندران از دستگیری یک زن کلاهبردار خبر داد که خود را کارمند بانک معرفی و از این طریق 8 میلیارد تومان اخاذی کرده است.
اخاذی 8 میلیارد تومانی یک زن با معرفی خود بعنوان کارمند بانک /دستگیری متهم با 80 شاکی مالباختهبه گزارش آوای خزر از ساری به نقل از سایت پلیس، سرهنگ علیرضا باقری اظهار داشت: در پي ارجاع یک فقره پرونده کلاهبرداري از سوي دادسراي عمومي و انقلاب شهرستان قائم شهر به پلیس آگاهی آن شهرستان، موضوع به صورت ويژه در دستور کار کارآگاهان و کارشناسان پليس آگاهی فرماندهی انتظامی شهرستان قرار گرفت.

وی تصریح کرد: اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات گسترده پلیسی از مالباختگان در دستور کار قرار گرفت که در نتیجه مشخص شد، زنی کلاهبردار به نام ش – الف با جعل عنوان و معرفی خود به عنوان کارمند بانک با اقدامات متقلبانه و وعده پرداخت تسهیلات بانکی کلان به شهروندان از آنان کلاهبرداری می کرد.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، اظهار داشت: ماموران با دریافت این اطلاعات و شناسایی مخفیگاه متهم در يک عمليات غافلگيرانه متهمه به کلاهبرداری را دستگير کردند که این فرد در تحقیقات و بازجویی های فنی پلیس به بزه ارتکابي اقرار کرد.

سرهنگ باقری، گفت : تاکنون 80 شاکی و مالباخته در این پرونده شناسايي شدند که مبلغ کلاهبرداری صورت گرفته از مالباختگان تاکنون 80 میلیارد ریال بوده است.

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان مازندران، افزود: متهمه پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی معرفی و با صدور قرار مناسب از سوی مرجع قضائی روانه زندان شد.

سرهنگ باقری با اشاره به این که رعایت نکات ایمنی و توجه به هشدارهای پلیس نقش مهمی در پیشگیری و کاهش جرائم دارد، افزود: سهل انگاری و عدم رعایت قوانین و مقررات در انجام فعالیت اقتصادی از عوامل زمینه ساز کلاهبرداری است.

انتهای پیام/ 1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر