آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۲۹۳۴
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۲۱:۴۸
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اعلام کرد
مدیرکل آموزش و پرورش مازندران، جزئیات سفر یکروزه سید محمد بطحایی و هیات همراه ایشان که فردا پتجشنبه 22 شهریورماه صورت می گیرد را تشریح کرد.
جزئیات سفر یکروزه وزیر آموزش و پرورش به مازندران

عسکری نیکزاد در گفتگو با خبرنگار آوای خزر در ساری اظهار داشت: سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش صبح فردا پنجشنبه 22 شهریورماه سفری به مازندران دارند و برنامه های سفر ایشان نیز در نوشهر و چالوس است.

وی افزود: وزیر آموزش و پرورش ابتدا در مجتمع رفاهی آموزشی شهید رسولی نوشهر حضور می یابد، در این مراسم فرماندار نوشهر و احمدی لاشکی نماینده مردم شهرستانهای نوشهر، چالوس، کلاردشت و کجور خیرمقدم و سخنرانی خواهند داشت.

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران بیان کرد: تجلیل از نفرات برتر المپیادهای علمی و فرهنگی دانش آموزی مازندران در ادامه انجام می شود، و در پایان مراسم نیز سید محمد بطحایی وزیر آموزش و پرورش به بیان آخرین وضعیت برنامه های حوزه آموزش و پرورش خواهد پرداخت.

نیکزاد گفت: بعد از اتمام این مراسم، سالن ورزشی دبیرستان استعدادهای درخشان نوشهر با حضور وزیر آموزش و پرورش افتتاح می شود.

***

وی ادامه داد: سید محمد بطحایی در ادامه سفر یکروزه خود به مازندران، در جلسه شورای آموزش و پرورش استان در چالوس - سالن اجتماعات تامین اجتماعی - که محمد اسلامی استاندار مازندران و رئیس شورای آموزش و پرورش مازندران نیز حضور دارند؛ شرکت می کند.

دبیر شورای آموزش و پرورش مازندران گفت: در این مراسم براساس برنامه تعیین شده، ابتدا قربانعلی شیرزاد مدیرکل توسعه و تجهیز مدارس مازندران درباره وضعیت تجهیزاتی مدارس گزارش می دهد و پس از آن، یکی از مدیران آموزش و پرورش به نمایندگی از همکاران خود به بیان درخواست ها و پیشنهادات جامعه فرهنگی استان مازندران می پردازد.

وی در پایان گفت: در یان جلسه فرماندار چالوس، نماینده مردم شهرستانهای نوشهر، چالوس، کلاردشت و کجور و نایب رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس، استاندار مازندران و در پایان وزیر آموزش و پرورش سخنرانی خواهند داشت.

انتهای پیام/ 1354
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار