آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۰۱
تاریخ انتشار: ۱۰ فروردين ۱۳۹۵ - ۱۴:۴۲
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران خبر داد
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران با اشاره به تعادل در بازار و کاهش 5 تا 10 درصدی قیمت برخی کالاها در بازار این استان، گفت: نظارت خوبی بر نحوه توزیع و قیمت کالاها انجام و تاکنون از سوی مردم و ناظران، یک‎هزار و 550 مورد تخلف گزارش شده است.

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، محمد محمدپور عمران بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران مستقر در ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران، اظهار داشت: در نوروز امسال نظارتهای خوبی در بازار انجام شده و از طرفی نوسان کمی در بخش قیمتها وجود داشت.
وی با بیان اینکه کمترین مشکل را در عرضه، کیفیت بهداشت و قیمت‌ها داشتیم، افزود: البته تخلفاتی را نیز شاهد بودیم که ناظران ما به‎موقع به آنها رسیدگی کردند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران، گفت: بیش از یک‎هزار و 200 تخلف به ارزش یک‎میلیارد و 380 میلیون ریال توسط ناظران این سازمان در سراسر مازندران رسیدگی و پرونده‎های مربوط به آن تشکیل شده است.
این مسئول با اشاره به اعتماد مردم به بازرسان و ناظران صنعت، معدن و تجارت، بیان داشت: در ایام نوروز، 350 گزارش تخلف از سوی مردم اعلام شد.
محمدپورعمران با بیان اینکه فضای قیمت‌گذاری فقط برای کالاهای اساسی وجود دارد، گفت: در کالاهای اساسی، بیشتر تأکید ما بر ایمنی و سلامت است و به عنوان دولت نمی‎توانیم در قیمت‎گذاری این بخش تصمیمات زیادی داشته باشیم.
عضو ستاد اجرایی خدمات سفر مازندران با اعلام اینکه مجموعه گزارشات، نشان از تعادل در بازار دارد، خاطرنشان کرد: برخی قیمت‌ها مانند گوشت مرغ و میوه (سیب و پرتقال)، ارزانتر از زمان قبل از نوروز بوده است و حتی کاهش 5-10 درصدی را در قیمت‎ها شاهد بودیم.
وی ادامه داد: قیمت گوشت قرمز نیز بدون نوسان و بازار آن متعال بود، به طوری که کمترین شکایت تخلف را نسبت به سال گذشته داشتیم و قیمت‌ها در مجموع، منصفانه بوده است.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت در پایان گفت: انبارها و سیلوهای آرد و سایر کالاهای اساسی نیز مشکلی برای در اختیار قرار دادن مایحتاج ضروری ندارند.
انتهای پیام/
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار