آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۳۴۳
تاریخ انتشار: ۱۶ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۲:۵۸
سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مازندران:
سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مازندران گفت: مبلغ ۸۵۰ میلیارد تومان برای طرح‌های تولیدی و صنعتی به استان با نرخ سود ۱۲ درصد در مناطق محروم و ۱۴ درصد در مناطق برخوردار ابلاغ شده است که پرداخت آن از سال 98 آغاز می‌شود.
Uuu

به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، دکتر سید رحیم بخشی در پنجاه و نهمین جلسه کمیته فنی تسهیلات اشتغال فراگیر استان مازندران اعلام کرد: با همکاری هفت بانک عامل و پیگیری مستمر با استفاده حداکثری از ظرفیت شهرستان‌ها خوشبختانه حدود ۷۰ درصد تسهیلات ابلاغی از محل بندهای الف و ب تبصره ۱۸ قانون بودجه منجر به قرارداد منعقده و پرداخت تسهیلات به ۳۰۰ طرح تولیدی و صنعتی شده است.

وی ادامه داد: استان مازندران در این زمینه حائز رتبه دوم در بین ۳۱ استان کشور شده است و انتظار می‌رود با رصد اشتغال پیش‌بینی شده در طرح نسبت به تهیه گزارش مصور و مستند از طرح‌ها از سوی دستگاه‌های معرفی کننده و بانک‌هایعامل با محوریت دبیرخانه در جلسه آتی کارگروه تخصصی اشتغال مطرح شود.

سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مازندران بیان کرد: ضروری است که دستگاه‌های اجرایی با برگزاری جلسات و مذاکره با مجریان طر‌حهای فوق جذب حداقل ۳۰۰ کارورز با تحصیلات فوق دیپلم تا دکتری را دردستور کار جدی کار قرار دهند.


عضو شورای اداری استان مازندران گفت: در طرح کارورزی ۴ تا ۶ حق‌الزحمه در قالب مسئولیت مورد نیاز سوی اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی و در صورت جذب از سوی کارفرما تا دوسال سهم بیمه کارفرما از سوی اداره کل تامین اجتماعی پرداخت می‌شود.


بخشی تصریح کرد: ازمحل بند الف تبصره ۱۸ قانون بودجه در سال ۹۷ نیز مبلغ ۸۵۰ میلیارد تومان برای طرح‌های تولیدی و صنعتی به استان با نرخ سود ۱۲ درصد در مناطق محروم و ۱۴ درصد در مناطق برخوردار ابلاغ شدهاست.

سرپرست دفتر جذب و حمایت از سرمایه‌گذاری استانداری مازندران گفت: ثبت نام طرح‌های کشاورزی در قالب سامانه سیتا آغاز شده و جلسات مقدماتی و آمادگی برای اطلاع‌رسانی و جذب هدفمند برگزار شده است که انشاا.. با وصول آیین‌نامه‌های مربوطه روند پیگیری تصویب شده و پرداخت به طرح‌های واجدالشرایط از ابتدای سال 98 آغاز خواهد شد.

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار