آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۳۳۷۷
تاریخ انتشار: ۲۱ اسفند ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۳
آوای خزر پیگیری کرد
یک فقره حادثه رانندگی در جاده نوشهر به رویان منجر به قطع کامل دست یکی از سرنشینان خودرو شد.
به گزارش آوای خزر از شهرستان ساری، بنا بر گزارشی که در گفت‌وگو با ذکریا اشک‌پور سخنگوی مرکز مدیریت حوادث و فوریت‌های پزشکی مازندران انجام شد، روز دوشنبه یک فقره حادثه واژگونی خودرو در حوالی مسیر روستای عالم‌کلا در جاده نوشهر به رویان رخ داد.

حضور به‌موقع تیم فوریت‌های پزشکی از پایگاه اورژانس 115 صلاح‌الدین‌کلا نوشهر به محل عنوان‌شده و انتقال مصدوم با مراقبت کامل از طریق بالگرد اورژانس مازندران از بیمارستان نور به بیمارستان امام ساری که ‌به‌دلیل نیاز فوری مصدوم به پیوند عضو صورت گرفته بود؛ جای قدردانی دارد.

اما پیگیر این خبر شدیم تا ببینیم آیا پیوندی انجام شده و اگر انجام گرفته، نتیجه آن چه بوده است، به همین دلیل با دکتر میثاق شفیع‌زاد رییس بیمارستان امام ساری تماس گرفتیم.

وی با تأیید اعزام این مصدوم به بیمارستان پاسخ داد: آسیب‌دیدگی عضو قطع‌شده شدید و از نوع له‌شدگی بود که امکان پیوند عروق وجود نداشت.

با بررسی‌های بیشتر مشخص شد که دست چپ مصدوم از ناحیه بازو قطع شده بود، باوجود انتقال به‌موقع بیمار و کنترل خونریزی همچنین نگهداری عضو آسیب‌دیده در شرایط مناسب، تیم پزشکی پس از جلسه فوری و بررسی شرایط عضو قطع‌شده، به این نتیجه رسیدند که به هیچ‌صورت امکان پیوند وجود ندارد.

انتهای پیام/ 1354

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار