دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۴۹۴۵۶
تاریخ انتشار: ۱۲ شهريور ۱۴۰۱ - ۱۳:۴۷
با هوشیاری و عکس العمل به موقع کارکنان نیروگاه شهیدسلیمی نکا در زمان جداشدن شیلنگ روغن هیدرولیک دایورتر دمپر بویلر یک، از خروج واحد یک گازی در پیک مصرف تابستان جلوگیری شد.
به گزارش آوای خزر، سرپرست امور بهره برداری نیروگاه سیکل ترکیبی نکا با تایید این مطلب اظهار داشت: در پی جدا شدن شیلنگ روغن هیدرولیک دایورتر دمپر بویلر یک که دارای فشار 250 بار است و منجر به تخلیه حجم زیادی از روغن می شد با حضور به موقع همکاران بهره برداری و تعمیرات و بررسی های انجام شده در محل، جهت عدم خروج واحد با تغییرات در سطح کنترلی و حفاظتی واحد و مانورهای مناسب جهت اطمینان بخشی از حفظ واحد و عبور از شرایط بحران تصمیم گیری و هماهنگ شد تا فرصت در اختیار همکاران تعمیرات جهت رفع عیب قرار گیرد.
 
وی افزود: همکاران تعمیرات نیز با احساس مسئولیت بالا و انجام کارگروهی و کمک همه بخش‌ها در کوتاه ترین زمان ممکن به تعویض شیلنگ و انجام فعالیت‌های مرتبط اقدام و با اضافه نمودن روغن، سطح مخزن نرمال شد و واحد در شرایط عادی بهره برداری قرار گرفت.
 
محمد قاسمی حاجی گفت: با توجه به کاهش سطح مخزن در زمان بروز حادثه حتی در خروج بویلر به دلیل عدم امکان استارت پمپ روغن و دریافت سیگنال بسته بودن کامل دایورتر دمپر احتمال تریپ و خروج واحد یک گازی نیز وجود داشت، لذا اهمیت فعالیتهای انجام شده از این منظر بسیار زیاد است، در این زمان عملکرد جهادی همکاران امور بهره برداری جهت حفظ واحد و امور تعمیرات سیکل ترکیبی جهت رفع عیب از خروج بویلر بازیاب و واحد یک گازی جلوگیری کرد.
 
نیروگاه شهیدسلیمی نکا با ظرفیت تولید 2214 مگاوات به عنوان یکی از بزرگ ترین نیروگاههای کشور، سهم بسزایی در تأمین و پایداری شبکه سراسری برق کشور دارد./خبرانلاین
 
انتهای پیام/1005
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار