دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۵۲۷۵
تاریخ انتشار: ۲۴ خرداد ۱۳۹۸ - ۱۴:۴۷
نفرات برتر مسابقات شطرنج سریع رده های سنی کشور مشخص شدند.

به گزارش آوای خزر و به نقل از روابط عمومی فدراسیون شطرنج، مسابقات شطرنج سریع رده‌های سنی کشور با معرفی نفرات برتر به پایان رسید. در پایان این رقابت‌ها اسامی نفرات برتر به شرح زیر اعلام شد:

بخش پسران:

زیر ۸ سال:
۱- باواد یگانگی از گیلان
۲- امیرحسین علیزاده از تهران
۳- امین صمیمی از فارس

زیر ۱۰ سال:
۱- سینا موحد از خوزستان
۲- ارشیا علاقه مند از آذربایجان غربی
۳- امیررضا شاکری از مازندرن

زیر ۱۲ سال:
۱- آرتین اشرف از فارس
۲- بوسا تسلیمی از گیلان
۳- امیررضا پارسایی از خراسان رضوی

زیر ۱۴ سال:
۱- بردیا دانشور از تهران
۲- محمدحسین هروی از البرز
۳- محمدجواد خورشیدی از مازندران

زیر ۱۶ سال:
۱- ماهان رمضانی از گیلان
۲- امیرمحمد آزادی از البرز
۳- آرش داغلی از گیلان

زیر ۱۸ سال:
۱- محمد ایزدی از البرز
۲-پ درام دلیری از قزیون
۳- اکبر فضلی از تهران

بخش دختران

زیر ۸ سال:
۱- روشا اکبری از خراسان رضوی
۲-پ رنیا فتوحی از اصفهان
۳- سیده ستایش علی نیا حسینی از گیلان

زیر ۱۰ سال:
۱- سارا داوری از قزوین
۲- مهسا علوی از زنجان
۳- دورناز سادات موسوی از تهران

زیر ۱۲ سال:
۱- الینا سعادتمندی از مازندران
۲- ستایش کریمی از تهران
۳- ملیکا رحماتی از قزوین

زیر ۱۴ سال:
۱-پ رنیان قمی از گیلان
۲- هستی هراتی از تهران
۳- ارنواز فخری از خراسان رضوی

زیر ۱۶ سال:
۱- صبا جلالی از مازندران
۲- آناهیتا زاهدی فر از تهران
۳- پانیتا رحیمی از گلستان

زیر ۱۸ سال:
۱- طناز ازلی از اصفهان
۲- صفورا قانع از گیلان
۳- مهدیس مهدوی از قزوین

رقابت‌های بخش برق آسا نیز امروز جمعه در جریان برگزاری است و نفرات برتر آن تا عصر امروز معرفی می‌شود.

انتهای پیام/1000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با احداث پالایشگاه در میانکاله موافقید؟
موافقم
مخالفم
آخرین اخبار