آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۲۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ مهر ۱۳۹۸ - ۱۰:۲۶
نشست خبری
سرمربی تیم فوتبال نساجی مازندران گفت: برای رسیدن به موفقیت ابزار می‌خواهم، چون فوتبال من بکش‌بکش نیست.

مهاجری: از نساجی حمایت نمی شود

 

به گزارش آوای خزر به نقل از خبرگزاری صداوسیما مرکز مازندران، رضا مهاجری پس از تساوی بدون گل تیمش مقابل ماشین‌سازی تبریز در نشست خبری افزود :شرایط قابل پیش‌بینی بود. روزهایی که دغدغه داشتیم فکر می‌کردیم به این مشکلات بخوریم. نیمه اول با نیمه دوم برای ما قابل مقایسه نبود. امروز نامه زدند که سه بازیکن‌مان را نداشته باشیم. من نگران خودم نیستم، اما ابزار می‌خواهم. فوتبال من بکش بکش نیست. روان بازیکن ما قبل از بازی بهم می‌ریزد و حالا هم نامه زده‌اند که سه بازیکنی که گرفته‌ایم نمی‌توانند برای ما بازی کنند.

وی ادامه داد: از بازی نیمه دوم شاگردانم راضی هستم. 10 روز بود که ما بدون چند بازیکن خود تمرین می کردیم. نمی‌توانم تیم را روی هوا و بدون برنامه وارد زمین کنم. وقتی چند بازیکن محوری خود را در تمرین ندارم شرایط سخت می‌شود.

مهاجری با بیان اینکه فوتبال ما همیشه خوب است، اما برای حفظ آن ابزار می‌خواهیم، گفت:  چند بازیکن را نداریم و از طرفی روان ما را هم بهم ریخته‌اند. آیا تماشاگر قبول می‌کند که تیمی داشته باشیم که فقط در لیگ بماند؟ ما تیمی بستیم که خوب بازی کند، اما همین را هم می‌خواهند از ما بگیرند.

سرمربی تیم فوتبال نساجی ادامه داد: نمی‌توانم با این شرایط جواب مردم را بدهم. این شرایط به همه لطمه خواهد زد. مجتبی بیژن فقط 8 درصد قراردادش را گرفته است. یک اردو می‌خواهیم برویم و درگیر 20 میلیون تومان هستیم. شب با تلفن می‌خوابیم و ساعت 4 صبح با تلفن بیدار می‌شویم تا کارها پیش برود. من می‌دانم نساجی بخش خصوصی است، اما باید بدانیم شرایط چگونه است. به من قول حمایت داده‌اند، اما خبری نشد.

رسانه های مازندران

انتهای پیام/1000

 
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار