آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۳۷۰
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۴:۱۲
مازندران
معاون عمرانی استاندار مازندران گفت: 82 درصد سواحل مازندران، قابل دسترس و استفاده عموم است.

82 درصد سواحل مازندران قابل استفاده عموم

 

به گزارش آوای خزر به نقل از خبرگزاری صداوسیما ، مهدی رازجویان در بازدید از روند آزاد سازی سواحل رامسر افزود: طول سواحل استان مازندران 357 کیلومتر است که بر اساس قانون برنامه 5 ساله چهارم باید آزاد می شد.

وی تصریح کرد: با جدیت استاندار مازندران، دستگاههای اجرایی و دستور وزیر کشور ، اقدامات بسیار ارزنده ای در طول سواحل استان انجام شد به گونه ای که 82 درصد دسترسی برای مردم محقق و 18 درصد هنوز آزاد نشده است.

معاون عمرانی استاندار مازندران افزود:  6 درصد سواحل آزاد نشده  مربوط به بخش خصوصی است  و 12 درصد آن بخش دولتی است و از این میزان نیز 6 درصد را نمی شود آزاد کرد وآن هم به خاطر استفاده اماکنی ازجمله اسکله های دریایی و کشتی سازی است  اما 6 درصد دولتی باید آزاد شود.

رازجویان گفت: به زودی جلسه ای در وزارت کشور تشکیل می شود و همه دستگاههای اجرایی باید پای کاربیایند تا کار آزادسازی انجام شود.

وی خاطر نشان  کرد: به فرمانداران و شهرداران استان تاکید می شود بعد از آزاد سازی، سواحل رها نشوند بلکه امکانات رفاهی برای عموم مردم و گردشگران فراهم شود تا همه از این مواهب طبیعی بهره مند شوند.

شایان ذکر است آزادسازی سواحل رامسر در محدوده مرکز ضمن خدمت کارکنان دانشگاه علوم پزشکی تهران در  شهر کتالم و سادات شهر بطول 48 متر و مساحت 1200 متر مربع با همکاری مرکز یادشده انجام شد.

رسانه های مازندران

انتهای پیام/1000

 
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار