آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۸۳۷۳
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۸ - ۱۷:۱۹
وعده مسئولان محقق شد
آغاز فاز نهایی
فاز نهایی تعریض و استانداردسازی محور گهرباران – ورکلا که مشکلات ترافیکی بسیاری داشته و مسیر گهرباران را به جاده مرگ تبدیل کرده است، بالاخره امروز همانطور که مسئولان قول آن را داده بودند، با حضور معاون سازمان بنادر و دریانوردی آغاز شد.

به گزارش آوای خزر از ساری، عملیات اجرای فاز نهایی پروژه تعریض محور ورکلا – گهرباران به طول بیش از ۱۰ کیلومتر که محمد دامادی نماینده ساری و میاندرود کمتر از یک ماه پیش قول آغاز به کار آن را با انتخاب پیمانکار داده بود؛ امروز با حضور او و علی اصغر یوسف‌نژاد دیگر نماینده ساری و میاندرود، همچنین محمدرضا الله‌یار معاون مهندسی و توسعه زیربنایی سازمان بنادر و دریانوردی و جمعی از مسئولان استانی آغاز شد.

با توجه به اینکه پروژه مذکور در حیطه وظایف سازمانی بنادر و دریانوردی نبود اما در راستای مسئولیت اجتماعی با تامین ۳۳۳ میلیارد ریال اعتبار، ساخته می‌شود  تا از تصادفات محور پُرتردد گهرباران کم کند.

 

آغاز فاز نهایی        آغاز فاز نهایی

به گفته سیاوش رضوانی مدیر بنادر و دریانوردی و منطقه ویژه اقتصادی بندر امیرآباد، قطعه سوم این پروژه به طول ۱۰,۵ کیلومتر  به همراه تامین ایمنی مسیرهای اجرایی مانند خط‌کشی، روکش آسفالت، گاردریل و ... انجام خواهد شد که مجموعاً برای ساخت و تعریض این جاده در دو طرف با رعایت تمامی استانداردها، 30 ماه(2.5 سال) زمان پیش‌بینی شده است.

به گزارش آوای خزر، جاده گهرباران و ورکلا یکی از مسیرهای پرتردد است که هر ساله تصادفات جرحی و فوتی زیادی در آن رخ می‌دهد. سوانح رانندگی در این مسیر به قدری زیاد است که از آن به "جاده مرگ" یاد می‌شود.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1001

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار