دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال(ترجیحا) و یا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

در صورت داشتن علایم شبیه آنفلوانزا، با آب و نمک، دهان خود را شستشو دهید.

      

در روزهای اول بیماری تنفسی، ضمن استراحت در منزل، از حضور در اماکن پر تردد پرهیز کنید.

      

از خوردن مواد غذایی نیم پز و خام خودداری کنید.

      

از بيماران مبتلا به علايم تنفسی (نظير سرفه و عطسه)،حداقل يک متر فاصله داشته باشيد.

      

از تماس دست آلوده به چشم، بینی و دهان خود بپرهیزید.

      

مدت شست و شوی دست ها حداقل به اندازه 20 ثانیه باشد و تمامی قسمت های دست (انگشتتان خصوصا انگشت شصت، کف دست و مچ دست)

      

به طور مداوم و در هر زمان ممکن، اقدام به شست و شوی کامل دست ها با آب و صابون نمایید.

      

دهان و بینی خود را هنگام سرفه و عطسه با دستمال (ترجیحا) ویا قسمت بالای آستین بپوشانید.

      

سردرد، تب و مشکلات تنفسی نظیر سرفه، آبریزش از بینی و تنگی نفس از علائم شایع بیماری کرونا ویروس جدید2019 هستند، در کودکان و سالمندان می تواند همراه با تهوع و استفراغ و دل درد باشد.

      
کد خبر: ۹۸۳۷
تاریخ انتشار: ۲۶ آذر ۱۳۹۸ - ۱۷:۳۲
نقش جاده در فال قهوه با توجه به اینکه در کدام قسمت از فنجان نمایان شود، معانی مختلفی دارد. جاده نمادی از مسیر رسیدن به اهداف است.
تعبیر و تفسیر جاده در فال قهوه

آوای خزر جاده در فال قهوه نمادی از مسیر رسیدن به اهداف است. همان طور که دیدن جاده در خواب می‌تواند بیانگر سرنوشت بیننده خواب باشد. در این مقاله با تعبیر جاده در فال قهوه بیشتر آشنا خواهیم شد.


در این مطلب می‌خوانید:
  • نقش جاده در فال قهوه
  • تعبیر جاده در بالای فنجان قهوه
  • تعبیر جاده در میانه فنجان قهوه
  • تعبیر جاده در پایین فنجان قهوه

نقش جاده در فال قهوه

جاده در فال قهوه به مسیر و روشی اشاره دارد که در آن، اهدافتان را در زندگی دنبال می‌کنید. مشاهده یک جاده ناصاف و پر پیچ و خم نشان می‌دهد که در مسیر رسیدن به اهدافتان، موانع و مشکلاتی وجود دارند. یک مسیر عمودی به این معناست که شما اهدافی اشتباه در زندگی برگزیده اید. یک جاده صاف و یکدست بیانگر این است که شما در مسیری درست برای رسیدن به اهداف خود قرار دارید. از این رو، با دیدن جاده در فال قهوه، بسته به شکل آن، ممکن است مجبور باشید اهداف خود را دوباره مورد ارزیابی قرار داده یا به مسیر خود ادامه دهید.
 

تعبیر جاده در بالای فنجان قهوه

مشاهده جاده‌ای پر پیچ و خم در بالای فنجان قهوه بدین معناست که به دلیل موانع و مشکلات زیادی که بر سر راه شما قرار می‌گیرد، دستیابی به اهدافتان کاری سخت و دشوار خواهد بود. از این رو، یا می‌توانید اهداف خود را تغییر داده یا با تلاش و استقامت، موانع را برطرف کنید.
مشاهده جاده‌ای تیره و مبهم در بالای فنجان قهوه نشان دهنده این است که شما اهداف نامناسب و نادرستی را در زندگی برای خود انتخاب کرده اید و بهتر است آن‌ها را تغییر دهید. در حالی که دیدن جاده‌ای صاف به این معناست که شما در مسیری درست در حال حرکت هستید؛ به کار خود ادامه دهید تا به اهدافتان دست پیدا کنید.
 

تعبیر جاده در میانه فنجان قهوه

وجود جاده‌ای پر پیچ و خم در میانه فنجان قهوه بدین معناست که برای رسیدن به اهداف خود با مشکلاتی مواجه خواهید شد. بهتر است به تلاش و سختکوشی خود ادامه دهید یا از افراد متخصص کمک بگیرید.
اگر جاده تیره و تار باشد، به این معناست که در مسیر پژوهش برای انتخاب هدف خود با بن بست مواجه خواهید شد، زیرا اهداف مناسبی را انتخاب نکرده اید. از این رو، تا زمان باقی است، اهداف خود را تغییر دهید. مشاهده جاده‌ای صاف و هموار در میانه فنجان قهوه حاکی از آن است که خیلی زود به اهداف تعیین شده خود دست پیدا خواهید کرد.
 
جاده در فال قهوه
 

تعبیر جاده در پایین فنجان قهوه

دیدن جاده‌ای تیره و تار در پایین فنجان قهوه نشانگر این است که شما در مسیری درست برای رسیدن به اهداف خود قرار دارید. جاده‌ای صاف و هموار نشان می‌دهد که در مسیری نادرست قرار گرفته اید و بهتر است اهداف خود را تغییر دهید؛ و در پایان، وجود جاده‌ای پر پیچ و خم در پایین فنجان قهوه بدین معناست که در حال حاضر، هیچ مشکلی برای تحقق اهداف خود ندارید.
 

کلام آخر

مشاهده جاده در فال قهوه بیانگر این موضوع است که شما برای دستیابی به اهداف خود ممکن است با مشکلات و موانعی مواجه شوید؛ یا در نیمه راه متوجه شوید که اهداف مناسبی برای خود انتخاب نکرده اید؛ یا در نهایت با موفقیت به اهداف خود دست پیدا کنید.
  لطفا نظرات و پرسش‌های خود را درباره این مقاله با ما و دیگر مخاطبان آوای خزر به اشتراک بگذارید.
 
 
منبع: ستاره
انمتهای پیام/1000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
نظرسنجی
آیا با ممنوعیت پذیرش مسافر در استان مازندران در شرایط فعلی موافقید؟
آخرین اخبار