آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۳۲۸
تاریخ انتشار: ۰۸ دی ۱۳۹۸ - ۱۶:۳۵

به گزارش آوای خزر ،حسن نوروزی با اشاره به  اعتراض جانبازان در مورد سهمیه سوخت به دولت، گفت: ماشین برای جانبازان قطع نخایی حکم پا را دارد بر همین اساس تخصیص 40 لیتر بنزین برای جانبازان قطع نخایی و معلولان حرکتی که برای انجام کارهای روزمره ناچار به استفاده از خودروی شخصی هستند، معنایی ندارد.

نماینده مردم بهارستان و رباط کریم در مجلس دهم، با بیان اینکه اگر جانبازان و رزمندگان نبودند، نفت و بنزینی در کشور وجود نداشت که امروز سهمیه بندی شود، یادآور شد: در این شرایط حساس باید بیشتر به جانبازانی که جانشان را فدای کشور کرده و با اقتدار شرمندگی را نصیب دشمن کردند، رسیدگی کنیم.

بنزین مورد نیاز برای جانبازان قطع نخایی و معلولان حرکتی، بیش از 200  لیتر است

رئیس فراکسیون ایثارگران با بیان اینکه بنزین مورد نیاز برای جانبازان قطع نخایی  بیش از 200 لیتر است، افزود: تخصیص 40 لیتر بنزین تنها برای مصرف 10 روز است. بنابراین  تصمیم تخصیص سهمیه 40 لیتری غیرکارشناسی بوده و مشکلی را حل نمی‌کند.

اعتراض فراکسیون ایثارگران مجلس نسبت به سهمیه سوخت جانبازان

این نماینده مردم در مجلس دهم، اظهار کرد: هدف سهمیه بنزین کاهش مصرف و استفاده از وسایل حمل و نقل عمومی است در حالی که یک جانباز قطع نخایی نمی‌تواند از این وسایل استفاده کند. از این رو برای جبران محرومیت‌های استفاده جانبازان قطع نخایی در استفاده از سیستم حمل‌ و نقل شهری انتظار می‌رفت این سهمیه جبرانی به حدی باشد که بخشی از مشکلات این گروه از شهروندان را حل نماید، در همین راستا فراکسیون ایثارگران مجلس نیز اعتراض خودش را نسبت به این موضوع اعلام می‌کند.// 

پایان پیام/2000

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار