آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
اجرای 33 کیلومتر از شبکه فاضلاب شهری شرق مازندران در نیمه اول
شاعری خبرداد
عضو هیات رئیسه کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی و نماینده مردم بهشهر، نکا و گلوگاه در مجلس شورای اسلامی، از اجرای 33 کیلومتر از شبکه فاضلاب شهری در این شهرها تا نیمه اول سالجاری خبر داد.
مرال و شمشاد؛ نمادهای تنوع زیستی در مازندران
به بهانه روز تنوع زیستی
سازمان حفاظت محیط زیست برای هر استانی یک نماد گیاهی و یک نماد جانوری را براساس فراوانی و ضرورت حمایت تعیین کرده است که شمشاد هیرکانی و مرال، دو نماد تعیین‌شده در مازندران هستند.
جنگ نمی‌شود/ قلب آمریکا در تیررس ایران است
معاون سیاسی سپاه کربلا:
معاون سیاسی سپاه کربلا با رد گزینه جنگ بین ایران و آمریکا و بیان علت های اساسی آن گفت: نخستین دلیل آن وجود رژیم صهیونیستی به عنوان قلب آمریکاست که در همسایگی ما قرار دارد، این رژیم در تیر رس ما قرار دارد و می‌توانیم به او خسارت بزنیم.
ساحل گهرباران پاکسازی شد/ نقش مرال بر شن‌های ساحل گهرباران
در روز تنوع زیستی
به مناسبت روز تنوع زیستی، علاوه بر پاکسازی ساحل گهرباران میاندرود، هنرمندانی از این شهرستان نقش‌های زیبایی را روی شن‌ها خلق کردند.
قطع برق، آب و گاز مدارس با اطلاع فرمانداران باشد/ هنجارشکنی در هیچ حوزه‌ای مورد تایید نیست/ شادی و نشاط لازمه جامعه سالم است
در دومین نشست شورای آموزش و پرورش مازندران عنوان شد
دومین نشست شورای آموزش و پرورش مازندران بیشتر به بحث فرهنگی اختصاص یافت، بخشی که صحبت از یک موسیقی زیرزمینی داشت و هنجارشکنی هایی که در هیچ حوزه ای مورد تایید نیست.
هدایتی؛ عابر بانک یا قربانی حمام فین؟
یادداشت/ احسان محمدی
در کشوری که مشکلات اقتصادی آنقدر زیاد شده که پنهان کردن آن زیر فرش امکان‌پذیر نیست، طبعاً کسانی مثل حسین هدایتی امکان چنان مانوری پیدا می‌کنند که هم به اردوی تیم ملی بروند و هم در شهرهای مختلف بتوانند تیم بخرند و واگذار کنند یا به مهدی طارمی در ترکیه پول بدهد که …! او چنان مورد تفقد قرار می‌گیرد که یک روز سخاوتمندانه لقب «امیرکبیر پرسپولیس» را به او می‌بخشند و یک روز گفته می‌شود در اوین زندانی شده…
پیش‌بینی برداشت 40 هزار تن کلزا در مازندران/ نرخ مصوب کلزا: 3440 تومان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران خبرداد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی مازندران با اشاره به آغاز برداشت کلزا در این استان با قیمت توافقی 3 هزار و 440 تومان، پیش‌بینی کرد که امسال 40 هزار تن کلزا از کشاورزان مازندران خریداری شود.
واژگونی پژو در دشت ناز مازندران، 4 کشته بر جای گذاشت
سخنگوی اورژانس مازندران گفت: واژگونی خودروی سواری در جاده دشت ناز میاندرود منجر به مرگ 4 نفر شد. یک نفر نیز مصدوم و در بیمارستان نکا بستری است.
پسر پورشه سوار را محاکمه نکنید....
یادداشت/
این پسر و امثال او، احترام را دیده‌اند. آنها دیده‌اند وقی پدر پولدارشان وارد جایی می‌شود، همه به او احترام می‌گذارند و تا کمر برایش خم می‌شوند. آنها دیده‌اند که ثروت در جامعه به مراتب بهتر از علم است. آنها می‌بینند بسیاری از آنهایی که به سراغ علم رفتند، هشت‌شان گرو نه‌شان است و آنهایی که به دنبال ثروت رفتند نان‌شان در روغن است.