آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
سینمای ایران به سمت بازیگران ویترینی رفته است/زیبایی تمام توانایی یک بازیگر نیست
بازیگر فیلم «روزهای نارنجی:
بازیگر فیلم روزهای نارنجی گفت: از نظر من کیفیت بازیگران زن امروز سینما در برابر تعداد حضور مکرر آنها در آثار مختلف سینمایی مطابقت ندارد، واقعیت امر سینمای امروز به سمت ویترین شدن بازیگران رفته است.
نتایج پژوهش محققان رفتارشناسی و روان‌شناسی نشان داده افراد با نگاه کردن به گل و گیاه و لذت بردن از طراوت، رنگ و عطر آن‌ها می‌توانند حالت روحی نامتعادل خود را تغییر داده و به حالت طبیعی بازگردند؛ در واقع گل، باعث تعدیل رفتار در طول شبانه‌روز بوده و هر بار نگاه کردن به گل و گیاه عاملی برای ایجاد یک اتصال عصبی مثبت در مغز است.
عملکرد بیمه سلامت زیر ذره بین کمیسیون شوراها
عملکرد بیمه سلامت زیر ذره بین کمیسیون شوراهای مجلس قرار می گیرد.
افتتاحیه طرح هادی در روستای
گزارش تصویری/ ابراهیم فلاح
طرح هادی(آسفالت فاز یک) روستای پرکوه شهرستان ساری، روز گذشته با حضور معاون بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، دامادی نماینده مردم ساری و میاندرود، مدیرکل بنیاد مسکن مازندران، معاون فرماندار ساری و جمعی دیگر از مسئولان و همچنین با حضور اهالی این روستا افتتاح شد.
اعلام زمان ثبت‌نام مسکن ملی در شهرهای جدید
معاون وزیر راه و شهرسازی : ثبت نام طرح اقدام ملی تولید مسکن در شهرهای جدید از هفته نخست آذرماه آغاز می شود.
قسط ماهیانه تسهیلات مسکن ملی اعلام شد
در روزهای گذشته ثبت‌نام متقاضیان طرح مسکن ملی آغاز شده است؛ طرحی که قرار است در استان‌های مختلف اجرا شود و افراد فاقد مسکن را خانه‌دار کند.
توضیح شرکت ملی پخش درباره سهمیه‌بندی بنزین
سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران با تاکید بر اینکه تا این لحظه هیچ تصمیم و برنامه ای برای سهمیه بندی بنزین نداریم گفت: از ابتدای پروژه کارت هوشمند سوخت مقرر شده بود به خودرو سهمیه بدهیم.
رانش زمین در 4 نقطه از منطقه هزارجریب نکا
رانش زمین در منطقه هزارجریب نکا دوباره مشکل‌ساز شده است و با بارش اولین برف پاییزی و بارش باران در مناطق کوهستانی شاهد رانش زمین در چهار نقطه از منطقه هزارجریب نکا هستیم.
تعطیلی مدارس برخی از شهرهای غرب مازندران و چهاردانگه ساری
آموزش و پرورش مازندران طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد: به علت بارش برف کلیه مدارس شهرستان کلاردشت، منطقه کجور و مدارس روستایی منطقه مرزن آباد و بخش های کیاسر و پشت کوه منطقه چهار دانگه در روز شنبه ۲۵ آبان ۹۸ تعطیل اعلام می گردد.
برف پاییزی روستاهای مازندران را سفید کرد
بارش برف پاییزی ارتفاعات و روستاهای کوهستانی مازندران را سفید پوش کرد.