آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۳۴۹
تاریخ انتشار: ۰۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۱:۴۹
سهرابی: تنها رقیب تراکتور حاشیه است
میرمعصوم سهرابی، سرپرست باشگاه تراکتور معتقد است تنها رقیب این تیم حاشیه است و باید تیم فوتبال تراکتور در آرامش به کار خود ادامه دهد.
به گزارش آوای خزر و به نقل از روابط عمومی باشگاه تراکتور، میرمعصوم سهرابی اظهار داشت: ما برای عبور از بحران و ایجاد فضای آرام در تیم، الهامی را به کادر فنی اضافه کردیم که خوشبختانه این مربی توانسته با برنامه‌های تاکتیکی، تیم فوتبال تراکتور را به روز‌های خوب بازگرداند.
وی با تشکر از حمایت هواداران در هفته‌های اخیر، عنوان کرد: حمایت هواداران، نقش بسزایی در عبور تراکتور از شرایط بحرانی داشت. پرشور‌ها در بازی اخیر مقابل پیکان سنگ تمام گذاشتند تا تراکتور در خانه حریف احساس غربت نکند. هواداران ما هنگام دریافت گل و از دست رفتن پنالتی، با شعار «عیبی یوخ» به بازیکنان انرژی و انگیزه دادند که باعث شد تراکتور به بازی و کورس قهرمانی برگردد.
سرپرست باشگاه تراکتور که با برنامه موج فوتبال شبکه سهند صحبت می‌کرد در خصوص تداوم فعالیت ساکت الهامی، گفت: با توجه به مطالعات انجام شده در خصوص رزومه کاری آقای الهامی، در ابتدای فصل این مربی را به عنوان دستیار ایرانی برای سرمربی خارجی تیم انتخاب کرده بودیم که پس از مدتی، همکاری این مربی با ما قطع شد.
سهرابی افزود: پس از رفتن سرمربی خارجی تیم، بار دیگر الهامی به جمع کادر فنی بازگشت و تاکنون توانسته نتایج خوبی هم بگیرد و در حال حاضر فعالیتش به عنوان مسئول فنی تیم ادامه دارد.
وی با تأکید بر اینکه تصمیمی برای تغییر کادرفنی گرفته نشده است، گفت: الهامی به نیاز‌های تراکتور به طور کامل اشرافیت دارد و در حال تدارک اردو هستیم.
سرپرست باشگاه تراکتور در خصوص آخرین وضعیت فورچونه، بیان کرد: فورچونه در اعتراض به عدم حضور در ترکیب تیم، در تمرینات شرکت نکرده بود که ما با او در این خصوص صحبت کردیم و تصمیم بر این شد که این بازیکن برای بهبود وضعیتش، تمرینات اختصاصی را زیر نظر کادرفنی انجام دهد. این بازیکن در روز‌های اخیر تبریز را ترک کرده و نامه نگاری‌ها با مدیر برنامه‌اش و مراجع مرتبط همچون فدراسیون فوتبال انجام شده است. با توجه به اینکه فورچونه طی دو روز گذشته خودش را به باشگاه معرفی نکرده، نامش از لیست تراکتور برای نیم فصل دوم خارج می‌شود.
سهرابی در خصوص وضعیت سوگیتا، گفت: این بازیکن مصدوم است و با توجه به شرایط روحی و جسمی از ما مرخصی چند ماهه درخواست کرده بود تا با بهبود وضعیتش به تبریز بازگردد، با توجه به اینکه تنها چند ماه تا پایان فصل باقی مانده، ما با سوگیتا توافق کردیم که نامش را تا پایان فصل از لیست خارج کنیم و فصل بعد این بازیکن بار دیگر به جمع ما اضافه خواهد شد. همچنین بر اساس این توافق، سوگیتا حق حضور در هیچ تیم ایرانی را هم ندارد و هواداران از این حیث نگران نباشند.
سرپرست باشگاه تراکتور در خصوص گمانه‌زنی‌ها در خصوص جدایی چند بازیکن، توضیح داد: معتقدم تنها رقیب تراکتور حاشیه است، گمانه‌زنی‌های رسانه‌ای صحت ندارد و هیچ گونه درخواستی از سوی میثم تیموری و سعید مهری برای جدایی نشده و این بازیکنان با ما قرارداد دارند.
وی در خصوص وضعیت سید احمد موسوی، گفت: موسوی به دلیل بی نظمی از تمرین تیم قبل از بازی با شهر خودرو توسط آقای الهامی اخراج شده و در اختیار باشگاه قرار دارد. این هفته جلسه کمیته انضباطی با حضور موسوی و آقای الهامی برگزار می‌شود.
سهرابی در پایان از تمامی عوامل باشگاه تشکر کرد و گفت: تشکر ویژه از آقای صفری مدیر کل صدا و سیمای مرکز آذربایجان شرقی دارم که برای پخش زنده‌ی بازی تراکتور مقابل پیکان، زحمات فراوانی کشید.
 
انتهای پیام/2000
نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
نظرسنجی
آیا با افزایش قیمت بنزین موافقید؟
بلی
خیر
آخرین اخبار