آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۴۶۰
تاریخ انتشار: ۱۰ دی ۱۳۹۸ - ۱۵:۳۱
فرمانده انتظامی میاندرود:
فرمانده انتظامی شهرستان میاندرود از دستگیری مرد شیطان صفتی که در شبکه‌های اجتماعی خارجی با اغفال زنان و دختران از آنان اخاذی می‌کرد، خبر داد.

به گزارش آوای خزر به نقل از  مهر، سرهنگ علی داداش تبار اظهار داشت: در پی شکایت تعدادی از شهروندان در میان درود مبنی بر اینکه فردی ناشناس در شبکه اجتماعی با اغفال و دسترسی به تصاویر خصوصی آنان اقدام به تهدید و اخاذی از آنان کرده، موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس امنیت عمومی این فرماندهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندرود، تصریح کرد: با انجام اقدامات اطلاعاتی و تحقیقات ویژه پلیسی و استفاده از شگردهای خاص متهم شناسایی و با هماهنگی قضائی در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر شد.

سرهنگ داداش تبار، گفت: در بازرسی از مخفیگاه متهم چندین دستگاه گوشی تلفن همراه و سیستم‌های پیشرفته کامپیوتری متصل به شبکه‌های اینترنتی کشف شد که متهم در تحقیقات فنی مأموران پلیس امنیت عمومی تاکنون به ۱۰ فقره اغفال زنان و دختران و تهدید و اخاذی از آنان اقرار کرد.

داداش تبار، اظهار داشت: متهم با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان میاندرود در پایان با هشدار به شهروندان از آنان خواست از به اشتراک گذاشتن تصاویر خصوصی خود و خانواده شأن در فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی جدا خودداری کنند.

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار