آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۸۸۵
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۸ - ۱۳:۰۵
نواختن زنگ هوای پاک در میاندورود + تصاویر
زنگ هوای پاک در میاندورود با حضور مسئولان شهرستان نواخته شد.

به گزارش آوای خزر از شهرستان میاندورود، به‌مناسبت 29 دی‌ماه روز هوای پاک، زنگ هوای پاک در مدرسه آرش روستای جامخانه میاندورود نواخته شد، در این مراسم فرماندار و رئیس شورای آموزش و پرورش میاندورود و جمعی از مدیران شهرستانی برگزار شد.

فرماندار میاندورود با تاکبد بر اینکه حفظ محیط زیست به مثابه حفظ سلامت جسمی دارای اهمیت است، افزود: ما وظیفه داریم در صیانت از محیط زیست خود بکوشیم و کودکان دبستانی را در نهادینه‌کردن این فرهنگ ترغیب کنیم.

حسین منفردی از دانش‌آموزان خواست تا در حفاظت از محیط زیست، جنگل، دشت، دریا و حفظ پاکیزگی در محیط خانه، مدرسه و اجتماع بکوشند و هر کدام سفیران و حافظان  محیط زیست باشند.

سید محمود هادیان رئیس اداره محیط زیست و حسینعلی علیجانی رییس آموزش و پرورش  میاندورود ضمن پاسداشت صاینت از طبیعت و منابع موجود در آن برای داشتن آسمان، خاک و هوایی پاک و تحویل آن به نسل‌های آینده، به کودکان قول دادند که از همیاران محیط زیست در مدارس تقدیر کنند.

اجرای سرود محیط زیست و قرائت مقاله در خصوص حفاظت از محیط زیست و هوای پاک و اجرای موسیقی شاد با هنرنمایی یوسف یونسی از کارگردانان تئاتر کودک، از برنامه‌هایی بود که در مراسم زنگ هوای پاک در میاندورود انجام شد.

در پایان از زحمات آقای رسولی مدیر مدرسه آرش، شورای اسلامی و دهیار روستای جامخانه تقدیر شد.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1003

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار