آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۹۱۰
تاریخ انتشار: ۰۲ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۴۱
تکذیب اخبار مبنی بر تغییر مدیرکل آموزش و پرورش مازندران
سخنگوی آموزش و پرورش مازندران در پیامی، اخبار مبنی بر تغییر مدیرکل آموزش و پرورش استان را تکذیب کرد و گفت: این مطالب برگرفته از نگرش ها و سلیقه های شخصی است و صحت ندارد.

به گزارش آوای خزر از ساری، اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران در بیانیه‌ای  خبرهای مبنی بر تغییر مدیر این اداره‌کل را تکذیب کرد و در بیانیه خود آورده است:

در روزهای اخیر، در کانال ها و فضاهای مجازی، خبرهای متعددی مبنی بر تغییر مدیرکل آموزش و پرورش مازندران منتشر و دست به دست می شود.

در این خصوص به استحضارمردم شریف استان و به ویژه فرهنگیان و اولیای محترم، می رساند، این مطالب برگرفته از نگرش ها و سلیقه های شخصی است و صحت ندارد.

هدف اصحاب رسانه هایی را که این گونه خبرهای بی پایه و اساس منتشر می نمایند، بر ما مشخص نیست، اما سئوال این است که چرا باید دستگاه با عظمت آموزش و پرورش، این گونه دستخوش نگاه های شخصی گردد و با نشر ادعاهای بی پایه و اساس، فضای تعلیم و تربیت ملتهب شود.

آموزش و پرورش برای انجام رسالت خطیر خود، به آرامش نیاز دارد و به این دلیل که ذاتا نهادی اجتماعی است، باید به دور از هرگونه تنش و التهاب، و با حمایت گسترده مردم و مسئولان به کار خویش ادامه دهد. بی تردید آغازکنندگان این گونه رویدادهای خارج از عرف، ایجاد اختلال در روند مدیریت و دلسرد نمودن خادمان فرهنگ را وجهه همت خویش قرار داده اند که البته قابل توجیه و پسند جامعه اسلامی نخواهد بود.

این خبرها، در هفته ای منتشر شد که آموزش و پرورش، در حال برگزاری برنامه های مختلف هفته شوراهای آموزش و پرورش، برای پاسداشت حضور مردم و نهادها و دستگاه های دیگر به ویژه خیرین ارجمند در حمایت از این نهاد بوده است. متولیان تعلیم و تربیت در استان انتظار دارند برای همراهی و تقویت آموزش و پرورش و توسعه مشارکت های همه جانبه، از ظرفیت همگان بهره مند شود و هریک از نویسندگان، اصحاب رسانه و دلسوزان عرصه فرهنگ با توانمندی های خویش، خادمان مردم را در عرصه خطیر پرورش آینده سازان ایران اسلامی و پیمودن شایسته مسیر متعالی تعلیم و تربیت یاری رسانند.

اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران

اخبار مازندران

انتهای پیام/

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار