آوای خزر، موجی از دنیای خبر      تازه ترین اخبار را در آوای خزر جستجو نمائید.      
کد خبر: ۱۰۹۲۹
تاریخ انتشار: ۰۵ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۸:۲۲
درخواست شهروندان میاندورودی از مسئولان:
شهر
شهروندان میاندورودی خواستار جمع‌آوری سگ‌های ولگرد و خالی‌شدن سورک از وجود این حیوانات شدند.

به گزارش آوای خزر از شهرستان میاندورود، تعداد سگ‌های ولگرد که در کوچه و خیابان‌های شهر پرسه می‌زنند و هرازگاهی سبب رعب و وحشت در دل شهروندان می‌شود، قابل توجه است.

همین دیروز بود که در یکی از محلات شهر سورک شاهد حلقه‌زدن چند سگ به‌دور یک خانمی بودیم که از ترس نمی‌دانست به‌کدام سوی بگریزد.

راننده یک خودروی پراید که در آن حوالی بود با دیدن این صحنه، با خودرو به سگ‌ها نزدیک شد و توانست حیوانات را دور کند. فرد حادثه‌دیده که از ترس می‌لرزید و می‌گفت تا سرحد سکته رفته است، به‌شدت ابراز نگرانی می‌کرد.

راننده پراید که شاهد ترس و استرس این خانم شده بود او را تا درب منزلش همراهی کرد. هر چند او به‌عنوان یک مرد از اضطراب و ترس آن خانم از خنده ریسه رفته بود! اما باز هم حق را به این شهروند خانم داده بود و می‌گفت باید این سگ‌ها را جمع‌آوری کنند تا مردم اینگونه به وحشت نیفتند.

امیدواریم نهاد یا نهادهای مربوطه هر چه زودتر نسبت به جمع‌آوری سگ‌های ولگرد و بلاصاحب اقدام کنند تا حوادثی نظیر آنچه گفته شد را در شهرها شاهد نباشیم.

به گزارش آوای خزر، عقیم‌کردن سگ‌ها از سال‌ها پیش صورت می‌گیرد اما این چاره مناسبی برای ساماندهی آنها نیست زیرا در شهرها پرسه می‌زنند و گاه لاشه آنها در کنار یا بین جاده‌ها دیده می‌شود و گاه نیز سبب ترس شهروندان می‌شوند.

اخبار مازندران

انتهای پیام/ 1003

نظرات شما
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدیدترین ها
پربحث ترین ها
آخرین اخبار